Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy kell megváltoztatni az...

Hogy kell megváltoztatni az életem?

Figyelt kérdés

Egyesek szerint még nem frusztrál eléggé a helyzet ha nem tudok rajta változtatni.

De nagyon kellene már.

Nincs célom,még azt sem tudom mi az amit szívesen tudnék csinálni.

Tűzzem ki célnak azt, hogy megtalálom a célom- hangzik a tanács.

És utána merre tovább? Hogy találjam meg.

Majdnem mindenben változnom kellene.

Ezen még egy dilidoki sem tud segíteni.

Most eszmélek rá,hogy mekkora sz.rban vagyok .

Ha apránként nem megy akkor valami nagy,drasztikus,gyökerestül felforgató dologba kell beleugrani?

Se barátnő,se munka,se suli,se jogsi,a barátok már elköltöztek. Sehol sem tartok és elvesztem.

Mi lehet a megoldás?

A tréningek,tanfolyamok érnek valamit? Irány külföld és epret szedni?



2014. máj. 11. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is láss tisztán, ne klisékkel dobálózz
2014. máj. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

azt csak úgy tudod eldönteni, hogy mit akarsz, ha minél több dolgot ismersz meg, és minél nagyobb látásköröd legyen

a félelmeink meggátolnak minket, még ha tudjuk is magunkban, hogy szinte bármi lehetséges lenne, vagy ha nem is az, amit kitűzünk magunk elé, de ha elindulunk, akkor egy olyan útra terelődhetünk, aol újabb lehetőségek nyílnak meg

csak túl sok bennünk a gátlás, és félelem

imerj meg minél több dolgot, és erősítsd meg magad azzal a tudattal, hogy akárhogy is van vagy lesz, ez a te életed, és jogod van úgy élni, ahogy akarod, hogy boldog legyél, ha ártani nem ártasz másoknak (nagyon sokan meg ártanak, ha nem is olyan súlyos értelemben... szentnek nem kell lenni...)

2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egzisztenciális pszichoterapeuta. De legalábbis ilyen témájú könyvek olvasása, Fromm, Yalom, Frankl...
2014. máj. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Súly alatt formálódik a gyerek.
2014. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
olvasd el: csernus imre: a kiút
2014. máj. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Erre a leggyakorlatiasabb mű Az önmegvalósítás iskolája ( [link]

Igazából azzal, amid most van és aki most vagy, megvalósíthatod önmagad, nem kell hozzá önszuggesztió, és vonzás törvénye, stb. ez a lényeg, benne van a könyvben.

2014. szept. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!