Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan tudnám megváltoztatni...

Hogyan tudnám megváltoztatni az életem?

Figyelt kérdés

Amióta középiskolába járok minden el unalmasodott. Nem tudok az emberekkel beszélgetni, nem tudok miről. Úgy érzem mintha lefele haladnék, egyre kevesebbet beszélgetek,egyre kevésbé tudok beilleszkedni,megszólalni...


Szeretném jól érezni magam mindenhol. Tudtok jó tanácsokat adni?


2013. nov. 30. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ennyi infó alapján én nem tudok semmi értelmeset mondani.

Általában a férfiaknál (fiúknál) hobbi barátságok szoktak kialakulni. Például szeretsz valamit csinálni, olyan körökben mozogsz, és akkor azokkal elvagy.

Én fociztam anno, és ott már ismertem egy csomó embert, akinek megismertem a haverjait, aztán egy kocsmába járunk, meg még most is néha focizgatunk, dumálunk az eredményekről, a tippmixről.

A férfiak nem olyanok mint a nők! Nem beszélnek túl sokat, és főleg nem érzelmekről!

Szóval szerintem azon gondolkodj el, hogy mi érdekel, és olyanokkal már könnyen tudsz haverkodni, akiket ugyanaz érdekli mint téged!


Ha lány vagy, akkor bocsi, mert arról fogalmam sincs náluk mi a szitu. Kb. annyit tudok róluk, hogy iszonyat szemetek egymással!

2013. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valamivel kösd le magad és akkor az már hobby. És akkor már tudsz valamiről beszélgetni valakivel.. :)

Én például sorozatokat filmeket néha még meséket is nézek meg South Parkot.. Amúgy meg el járok ha tehetem autós találkozókra versenyekre kiállításokra és hónapokra van téma mindíg utána. Sok jó arcal megismerkedtem már ebből kifolyólag. Aztán meg megy a fórumozás meg stb holtidőbe.

2013. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!