Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan felejthetek el egy...

Hogyan felejthetek el egy személyt?

Figyelt kérdés
Próbáltam én már mindent. Új hobbik, amik kitöltik a szabadidőmet. Új ismerősök, barátok. Ráfeküdtem a tanulásra. Egyszerűen semmit nem használ. Napközben néha van, hogy nem jut eszembe, mert rengeteg teendőm van, de amint van egy másodperc szünet, már is ő az első gondolatom. Elég sok éve megy már ez a huzavona. Le szeretném zárni.
2014. máj. 13. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Most egy elég brutális vizsgaidőszak közepében gázolok. És még mindig itt van a fejemben, nem tudok nélküle előre tervezni.

21 éves vagyok.

2014. máj. 13. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akard elfelejteni. Maj ugyis fogsz találkozni egy másik személlyel aki helyettesítheti. Addigis nem baj ha neha rágondolsz :)
2014. máj. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem menj bele az érzésbe teljesen, gondolj rá, érezd őt, mindent, ne fojtsd el, de légy végig jelen, tudatos az érzésekben. Ne azonosulj az érzéssel, a kínnal a fájdalommal, amit az emléke okoz, de érezd ezt a fájdalmat, de ne hidd, hogy az te vagy, csak hagyd lenni. Nekem nem jött be, de sokaknak igen, talán neked is:)
2014. máj. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Erre még sose gondoltam.

Az a baj, hogy reménykedek. De szerintem még sosem hagytam lefolyni az érzéseimet. Amint olvastam az utolsó kommentet éreztem, ahogy elönt egy ilyen rossz érzés, egy "ragadós, fekete trutyi". Nem tudom, hogy tudnék benne maradni ebben úgy, hogy ne éljem át 100%-ban, de hagyjam, hogy lefolyjon ez az érzés is.

2014. máj. 13. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!