Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy legyek mindig önmagam?

Hogy legyek mindig önmagam?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy mindig olyan vagyok, akikkel éppen vagyok. Mindig máshogy viselkedem, és elfelejtem, hogy egyébként milyen vagyok, vagy hogy mással hogyan viselkedem. És ha két ismerősöm találkozik, iszonyatosan zavarban vagyok, összezavarodom, hogy akkor most mi van. Elég kevés az önbizalmam, gondolom azért csinálom ezt (nem tudatosan), hogy mindenki szeressen. De hogyan lépheték ezen túl? Mindig játszanom "kell", ami nagyon megerőltető. Leginkább akkor vagyok magam, ha egyedül vagyok, de ezt elfelejtem, ha mások is ott vannak. Eléggé zavar. Mit gondoltok? Olyan sok ilyen és ehhez hasonló problémám van, hogy már pszichológiai esetnek érzem magam, amióta ezt a fórumot olvasom.
2009. dec. 28. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne érdekeljen, hogy más mit csinál, csak olyan légy amilyen akarsz lenni.
2009. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez a leírás rám is illik.:(
2009. dec. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

velem is ez van

pszichológushoz kéne mennem...bár nemtom, h tudna-e segíteni

2009. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Na ez egyik volt bnőmmel is volt,én pont ezért szakítottam meg vele a kapcsolatot, mert már agyamra ment ez a viselkedésváltozása, úgyh sztem változtass, erre azt tudom mondani:

Fekete legyél,vagy fehér.Mindíg ugyanolyan.

Ne mind2, mert összemosódnak, és egy szürke semmi lesz az egész.

Én azt mondom hogy nem lenne jó ha mindenki szeretne,mert annak ez az ára, és így nem fogod jól érezni magad senkivel.

Ha mindenkivel önmagad vagy,lehet hogy kevesebb barátod lesz, de azok olyanok mint te magad vagy, és örülni fogsz hogy velük lehetsz.=)

2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
-volt XD
2009. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!