Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tennem hogy újra a...

Mit kéne tennem hogy újra a régi önmagam legyek?

Figyelt kérdés
11.es vagyok középiskolában, és hát eléggé lepukkantam, apu kint dolgozik külföldön anyu is dolgozik, én meg 9.től teljesen be"függtem" a gép elé, abból áll a napom hogy hazajövök lerakom a táskát 3órakor és kb 10kor állok fel, na ez a helyzet most vált igazán gázossá, mert matekból megbuktam félévkor, anyu nagyon belebeszélt a fejembe, apu lehet hazajön és szétveri a gépet darabokra(megérteném),Pedig általános iskolában 4,5 átlagaim voltak min. most meg 3,1 matekból meg bukta, tudom hogy valami nincs rendben a fejemben, valami ötlet hogy visszatérjek a régi énemhez?
2010. jan. 20. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Nincs semmi felelősség a vállamon sosem, a gondjaimat is eltitkolom inkább, kevés az önbizalmam is.ezekből sok gond szokott adódni
2010. jan. 20. 18:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szokásos szöveg: rajtad múlik. És sajna tényleg így van. Ha elhatározod, hogy le akarsz szokni a gépről, és jobban akarsz tanulni, akkor hajrá. Az első sikerig nehéz lesz, de amikor megvan a visszajelzés onnantól könnyű (tapasztalat). Én is gépfüggő voltam és sikerült heti max 1-2 órára csökkenteni a gépezéssel töltött időt.

HAJRÁ! :) 16/L

2010. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez szomorú h így lerontottad az átlagodat. És hogy érzed, mit szeretnél pótolni ezzel az életedből? Több barátra vágysz, nincs kivel beszélgetned? Vagy filmfüggő vagy? Mit csinálsz ennyi ideig a gép előtt?
2010. jan. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
játszok meg msn-ezek ismerősökkel
2010. jan. 20. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerü akaraterő kérdés, semmi más!!!

leirtad, tudod min kell változtatni, tehát indits!

amikor vmiben javitasz, ez majd sikerélmény lesz, ez pedig "tuningol" majd tovább, és ha már ráléptél az útra, úgysem térsz le róla, mert megtetszik megint az ize!

tanuld meg már most fiatalon:ha TUDOD mit kell tenned, hát TEDD MEG!!!! az életed te irányitod és nagyon rövid, élj úgy, h ne azon gondolkozz h "mit kéne tenne", hanem h "de jó helyen vagyok"

értesz?

2010. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!