Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz társaságba keveredett....

Rossz társaságba keveredett. Hagyjam vagy menjek bele én is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Igazából nem is jól tettem fel a kérdést,de elmagyarázom. Volt egy legjobb barátnőm,akivel nagyon jóban voltunk.Pár hete viszont eltávolodtunkegymástól,mert elég rossz bandábakeveredett. A lány akivel barátkozik a gimi k..vája,és a fiúk akikkel barátkozik ők sem szentek még távolról sem. Hagyja ,hoy fogdozzák meg minden. Valószínű érdekből barátkozik velük,mert nagy befolyásuk van,senki sem beszél viszsa nekik meg hasonlók. Én nem félek tőlük párszor meg is mondtam,hogy jó lenne ha a magukfajtájval barátkoznának,de hiába,mert a barátnőm akaszkodott rájuk. Kezd ő is úgy viselekdni mint ők,úgy jár az iskolába mintha csak az Övé lenne. Szerintetek mit csináljak?
2011. ápr. 8. 16:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Jujj most látom,hogy a kérdésből az jön le,hogy én is csatlakoznék közéjük.Erről szó sincs,undorodom az ilyen emberektől! Remélem értitek :)
2011. ápr. 8. 16:41
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Neked is volt egy ilyen baratnom.....a vegen mar ugy eltavolodtunk,hogy csak akkor hivott fel amikor meg akart kerni hogy hazudjam azt az anyjanak ha felhiv,hogy velem van,mert az szulei is tiltottak ettol a tarsasagtol...hat miutan a banda fiuserege "atment" rajta,es meguntak,szepen kezdett visszakuszni hozzam...ennyi...haggyad...majd rajon magatol....
2011. ápr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló szituban én kifaroltam a társaságból...olyan barátra leltem akivel 13 éve jóban rosszban számíthatunk egymásra...
2011. ápr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem is hagyd. A barátnőd rá fog jönni, hogy nem neki való a társaság, vagy egyszerűen hiányozni fog neki az igazi "barát" (az a mindentmegbeszélős) és visszakívánkozik hozzád. Neked felesleges kötekedned velük, mert ha rád szállnak, annál rosszabb nincs. Szépen sétálj el mellettük, a barátnődnek minél inkább mondod, hogy hagyja őket, annál jobban fog hozzájuk ragaszkodni. Szerintem. :)
2011. ápr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"fogdozzák" LOL:)
2011. ápr. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!