Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi jelenthet ez az álom?

Mi jelenthet ez az álom?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, Emese. És van az osztályomból két srác: Kevin, aki Emesének tetszik, és Ákos, aki meg nekem. Álmomban beszélgettem Kevinnel és Ákossal, nevettünk, meg minden. Aztán Kevin meghívott magához engem és Emesét, hogy aludjunk ott, és természetesen Ákos is jönne. Belementem, ez volt a pénteki nap, de nem ennek a napnak az estéjére terveztük az ottalvást. A kövezkező jelenetben egy bevásárlóközpontban vagyok, nem tudom miért, és találkozom Emesével. Ő odállít nekem egy filctollas táblával, és leírja a tervet, hogy hogy lesz Kevin barátnője. Egyszer csak megérkezik a két fiú is, de már hiába próbálom letörölni a táblát, meglátták. Az utolsó kép, amire emlékszem, hogy Kevin rám néz, egyenesen a szemembe.

Az álom után nem tudom mit higgyek. Végig Kevin tetszett, csak Emese miatt nem mertem bevallani magamnak? Mit jelenthet ez az egész? Kérlek, ne oktassatok k, meg ne sértő válaszokat írjatok, mert így is gáz a dolog... Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. febr. 15. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A valóságban milyen a kapcsolat köztetek és a fiúk között? Lehetséges, hogy Emesének és neked is Kevin tetszik? Ha még azt is gondolod, hogy inkább Ákos az, aki tetszik. Beszéltetek erről? Sokszor azt álmodjuk, ami foglakoztat bennünket nap közben, ha nem is tudatosan, akkor tudat alatt.
2014. febr. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fiúkkal jól kijövök, Ákossal néha hazafele beszélgetek, de amúgy meg mindkettejükkel jó a kapcsolatom. Félek, hogy ez az ártalmatlan dolog tönkreteheti a barátságomat Emesével...
2014. febr. 15. 10:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha igazán erős barátságról van szó, egy álom harmatgyenge lenne, hogy szétrobbantsa azt...
2014. febr. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ez jelentheti, hogy nem is Ákos tetszik nekem, hanem Kevin?
2014. febr. 15. 21:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg jelentheti azt is, mivel nagyon sok olyan dolog van, ami nem tör a felszínre a tudatunkban, nem tudatosul bennünk. Ott van, akár a cselekedeteinkben is, mégsem jelenik meg explicit módon, mi magunk sem tudjuk, hogy ott van, sőt ilyen dologból rengeteg van. Csak azért mondtam, hogy lehet Kevin tetszik neked, mert az álom pont olyan dolgok, amik egyfajta kapcsolatot létesíthetnek a tudatalattival és üzenetet küldhetnek. Azonban az álom egy nagyon bonyolult, összetett jelenség, nem értjük pontosan. Ez csak egyfajta értelmezése a dolgoknak.
2014. febr. 16. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!