Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek ha csúnyának érzem...

Mit tegyek ha csúnyának érzem magam?

Figyelt kérdés
Rohadtúl nem vagyok megelégedve magammal.Olyan rossz nézni hogy körülöttem mindenki jóképű és helyes és meg nem,önbizalmam a 0-án van sajnos.
2014. máj. 24. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A fürdőszobában a mosdó felett kissé döntött tükör, mely kicsit fentebbről mutatja az arcot, csodát tud művelni.
2014. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát nem hiszem hogy sokat segítene de lehet a kötél jobban segíte rajtam!
2014. máj. 24. 21:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Tisztában vagy vele hogy mi az ami nem tetszik?

Néha egy új frizura új ruhákkal sokat tud segíteni,esetleg amit úgy érzesz hogy nem az előnyöd arról elvonhatod a figyelmet mondjuk színesebb ruhadarabokkal.

Szóval valamennyit biztosan tudsz tenni annak érdekében hogy változz az általad vélt jobbik irányban.

2014. máj. 25. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos én is ronda vagyok. Egy lánynak sem kellek.. Az öngyilkosság már megfordult az én fejemben is, de nem lenne célszerű megoldás az.. 17/F
2014. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem fog meg senkit a külsőd, akkor változz meg úgy belsőleg, hogy tudj szeretni, tudj beszélgetni, legyél érdeklődő, kedves minden lánnyal. Lehet hogy az ezredik, de beléd fog szeretni. De ha se kívül, se belül nincs semmi, akkor mit remélsz?
2014. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Én sem vagyok herceg,vannak hibáim,de voltak barátnőim,és csajoztam is elég sokat.

Tapasztalatom az hogy minden nőt meg lehet szerezni,legyél akármilyen is!

Mondhatnám azt is ha csúnya vagy akkor dolgozz és menj el gyúrni .Ugye a sok pénzzel jobban lehet csajozni(ott nem számít hogyan nézel ki) viszont annak hátulütője van hogy a pénzed fogják szeretni és nem téged.

Viszont ha ügyes vagy,barátságokat hozol létre ,akkor már bizony lépéselőnyben vagy,mert általában a baráti körből szoktak választani maguknak a csajok(ha csak nem esik be az utcáról a nagy ő) Na meg Én is volt mikor úgy csajoztam hogy szinte minden nőt leszólítottam,és ez a módszer eredményes éjszakához vezetett! Nem azt mondom hogy megdugtam(de smároltunk,stb stb) Ez a nagyszámok törvénye ha soknál próbálkozol,egy úgy is horogra akad.És meg kell tanulni sokszor veszíteni is mert igen sokszor lesz mikor nemet mondanak,ezt el kell viselni és tovább kell állni! Csajozás terén ügyesnek kell lenni,jó helyen jókor lenni.Szóval nincs minden veszve.Esetleg még annyit hogy ha tudod hogy nem vagy egy adonisz akkor ne egyből a plázacicákhoz menj(ha csak nincs pénzed rájuk)

A lényeg ne keseredjetek el,mindenre van megoldás és soha ne adjátok fel és legyetek lazák mert veszteni valótok nincs!

2014. máj. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Srapnel ***** válasza:

"Na meg Én is volt mikor úgy csajoztam hogy szinte minden nőt leszólítottam"


Azért figyelitek, hogy az "én"-t nagy betűvel írta a válaszoló? Na a kérdezőnek is ekkora nagy egóra van szüksége csak. :)

2014. máj. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én jóképű vagyok és agyam is akad itt ott a herémen kívül, szívemet néha néha kitárom, de boldogtalan vagyok mert nem kellek a nőknek, de lehet azért mert én sem látok egyet sem köztük aki érdekelne mint kapcsolat.


De nagyon nagyon sok nő, lány van a környezetemben rettentően sok. De csak a zavart fokozza

2014. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! azért jó az eggyütérzés! ha vaki beszélni akar akkor privátba leírhatom a facebook-om
2014. máj. 27. 19:51
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem vagy csúnya. Ebben biztos vagyok :D

"You're beautiful, wonderful

Perfectly made, perfectly made

You're meant to be what you see

You're not a mistake, not a mistake


Brighter than stars that shine

You light up the Maker's eyes

And you'd believe if you could see

The smile on His face

The moment you were made"

-Hawk Nelson - Made

(mondd hogy tudsz angolul..:D)

https://www.youtube.com/watch?v=cGwd8ru2TC8

2015. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!