Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez egy jel arra, hogy az én...

Ez egy jel arra, hogy az én életemben nem szerepel párkapcsolat? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nos. Adott egy huszonéves,akinek nem volt még párja.

Nem is igazán érdekli a párkapcsolat dolog.

Lett volna egy talán esélyes,akivel már párszor beszélt,neten.

Most látja, hogy már kapcsolatban van az illető.

Az ilyen jelekben nem hisz, de megfordult a fejében: ez egy jel arra vagy utalás, hogy bizony az ő életútjában párkapcsolat nem szerepel.


2014. máj. 25. 18:07
 1/7 szántóvető ***** válasza:
inkább azon kéne tűnődni hogy miért nem érdekel jobban ez a dolog.
2014. máj. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mert nem az én -világom-.:D

Eddig nem volt. Volt,hogy elutasítottam teljesen.

2014. máj. 25. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez nem jel, csak egy bebeszélés magadnak.


Az össze általános iskolai osztálytársam már férjhez ment/elvett valakit feleségül, valakinek már több mint 3 gyereke van. Kb 25-26éves korosztályról van szó, nekem meg még egy épkézláb kapcsolatom nem volt.


Ez nem jel semmire.

2014. máj. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem meg nem épkézlábas se volt.:D
2014. máj. 26. 18:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor aszex vagy, van ilyen. Az a kérdés, hogy vannak-e barátaid, vannak-e szeretetteljes kapcsolataid? Ha vannak, akkor minden rendben. Ha nincsenek, akkor ott bizony elég nagy a baj.
2014. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Barát van és sok haver. (én nem mondok egy-könnyen barátnak valakit)


Aszex. Talán az túlzás.:D

De már gondoltam rá,hogy "nemtelen" vagyok,noha nem testileg.:D

2014. máj. 26. 23:28
 7/7 anonim válasza:

Teljesen hidegen hagy? Nem akarsz valaki mellett megöregedni? Gyerekeket, családot, boldogságot? Szóval ezekre válaszolj, nincsenek jelek.. Márpedig ha már volt esélyes, akkor érdekel! Róla sajna lecsúsztál. Majd lesz következő. Szerintem ne neten ismerkedj. Járj mondjuk bulizni, én pl nem szeretem, de ott lehet ismerkedni leginkább, sokan odatévednek, akik amúgy nem minden napos partiállatok...

Nekem volt ugyan kapcsolatom, de iszonyatosan válogatok, egyik sem tartott 1-2 hónapnál tovább. (21)

2014. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!