Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Érzed te is azt, hogy bár...

Érzed te is azt, hogy bár emberek vesznek körül, mégis egyedül vagy?

Figyelt kérdés

Itt vannak a barátaim, a haverjaim, de nincs olyan ember, akit bármikor hívhatok, akiben megbízok, és olyan védtelennek érzem magam így, úgy érzem nincsen tétje így az életemnek...=/

Ismerős?


2009. dec. 30. 11:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerős bizony. Nagyon is. Nem tudok mit kezdeni vele sajnos. A barátaim nem nagyon foglalkoznak azzal, hogy mi van velem. Mikor autóbalesetünk volt, felhívott barátnőm és leordította a fejem, hogy miért nem vagyok képes felmenni MSN-re. Mikor azt válaszoltam, hogy azért mert a balesetin ülök, letette a telefont...hmmm...érdekes. Szóval vannak barátaim de még sincs senkim. Ez van...talán majd egyszer megoldódik. Vagy nem. :S 17/L
2009. dec. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez mindenkivel igy van, mert tenyleg egyedul vagy. mindenkinek a sajat baja a fontos.

de nem kell zokon venni az ELETET.

elni kell.


Lesz ez meg igy sem es ugy is jo lesz. Meglatod.


30

2009. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hajaj, de mégy hányszor.

Hiába voltam körbevéve emberekkel, sokan még egy babszemért is hátba szúrtak volna, pedig elvileg jóban voltunk.

Nem is nagyon bízok senkiben.


"úgy érzem nincsen tétje így az életemnek"


Ez felejtsd el, vannak értékes emberek, bár nehéz találni. Ne másoktól függjél, ill. sose légy lábtörlő vagy siratófal, mert ezek csak az idegedet bombázzák.

A haverok is arra jók, hogy ha buli vagy csapat sport van, akkor meglegyen a létszám, olykor még arra se ha kétbalkezesek. :)

2009. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
igen dettó ugyanez a helyzet:( 16/l
2009. dec. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pontosan ugyan ezt érzem. Már 2 éve. És a vicc, hogy tegnap volt szilveszter és holnap már megint az van. Szard le, hogy úgy érzed egyedül vagy, erőltesd magadra a barátaidat, mert különben k. gyorsan felnősz és csak vissza fogod sírni az elszalasztott éveket!

Ezt komolyan mondom, nem csak a levegőbe beszélek!

Tanulj az én káromból.

2009. dec. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Zenon ***** válasza:

Éreztem!Eddig egész életemben voltak napok,

amikor éreztem,hogy egyedül vagyok,hiába vannak

körülöttem a családtagjaim.Ha valami sérelmem volt,

akkor az jött,hogy nekik is van,senki sem törődik a másikkal!

2010. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ÉN ITT VAGYOK MINDENKINEK AKI EGYEDÜL ÉRZI MAGÁT! SZERETLEK TITEKET! :D
2010. jan. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jajj legalább te vagy nekem!!!:)

szeretem az ilyen embereket!:D

2010. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na hajrá mink!:D
2010. jan. 7. 18:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen, velem is! Volt néha, hogy rám tört egy fura, erős érzés. Hogy hiányzik valaki. De nagyon. Aki itt van nekem, velem, mellettem, számíthatok rá, segít, ha baj van, tanácsot ad, figyelmeztet, ha hülyeséget csinálok.

Vagy csak egyszerűen mellettem áll mikor szükséges.

Aztán megpróbáltam magam függetlenné, erőssé, önállóvá tenni, bár szinte sose volt meg ez a valaki, 1 ember volt, akit tényleg testvérként szerettem, ő is engem, de pár éve vele is megszakadt a kapcsolatunk egymással.


A lényeg, hogy erős vagy, és ha kell, egyedül is talpon tudsz maradni és leküzdeni amit le kell! Akár van valaki, akire tudsz bízni, akár nincs. Muszáj!

2010. jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!