Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Annyira parázok a vizsgától,...

Annyira parázok a vizsgától, hogy nem bírok tanulni?

Figyelt kérdés

Van egy vizsgakurzusom egyetemen, aminek most futok neki negyedszer. Eddig folyamatosan ért a kudarc és emiatt képtelen vagyok már a tanulásra koncentrálni.

Holnap lesz a vizsga, de annyira parázok, hogy nem bírok tanulni és nagyon félek, hogy megint nem fog sikerülni! Ráadásul szóbeli vizsga.

Mit tegyek, hogy valahogy megnyugodjak? Szeretnék nagyon túljutni már rajta. Most is kb 140 a pulzusom, pedig nem is ma van


2014. máj. 27. 09:01
 1/7 DoubleInfinity válasza:
En altalaban ilyenkor attol szoktam megnyugodni ha mindent ami kell a vizsgara kell atveszek ujra es megbizonyosodom arrol h tudom... ezutan megjutalmazom magam pl. filmet nezek, v barmit ami kikapcsol. Es este koran fekudj le, mert az nekem sokat segitett :)
2014. máj. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ha a kérdező azzal a tudattal tudná átnézni az egész anyagot, hogy mindent tud, ami kell, akkor nem izgulna ő sem a vizsga miatt... És ezt nem kioktatóan mondom, hanem együtt érzően, ugyanis hasonló helyzetben vagyok jelen pillanatban én is. Sajnos.


Kérdező, hacsak nem vagy valami szuper képességekkel megáldott zseni, aki még a mai nap során tökéletesen meg tud tanulni mindent, a tanulás már nem sokat tud segíteni, inkább csak még jobban felidegesít. (Nekem legalábbis ez a tapasztalatom.) Az viszont tényleg fontos, hogy holnapra jól kialudd magad. Egyébként van ezen kívül még lehetőséged próbálkozni? Milyen következménye lenne annak, ha esetleg most sem sikerülne?


Mindenesetre sok sikert a holnapihoz, és nagyon szurkolok neked.

2014. máj. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 vanessza2000 válasza:
ne parázz!csak lazulj el.
2014. máj. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok, ma egész nap tanultam, meg még éjszaka is azt fogom (igazi éjszakai manó vagyok, úgyhogy nem gáz, ha max 3 órát alszom :) ) remélem, menni fog...
2014. máj. 27. 19:46
 5/7 A kérdező kommentje:
SIKERÜÜÜÜÜÜLT :D
2014. máj. 28. 15:30
 6/7 DoubleInfinity válasza:
Grat
2014. máj. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy! :) Csak kíváncsiságból kérdem: mi volt ez a démoni tárgy pontosan?
2014. máj. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!