Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kapcsolatban, mégis magányosan...

Kapcsolatban, mégis magányosan? Te is így érzel?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 05:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem. Ha te így érzel, az nem kapcsolat, csak szexpartnerség kapcsolatnak álcázva jó esetben. Vagy elmartátok egymás mellől a barátokat, meguntátok egymást és most ennek isszátok a levét. Vagy a partnered már nem szeret és minden mással foglalkozik rajtad kívül, ám veled marad, mert kap tőled ellenszolgáltatás nélkül olyasmiket, amiket máskülönben nélkülöznie kellene, azaz kihasznál.
2014. máj. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, én is. Úgy gondoltam, tűzön-vízen keresztül együtt megyünk; amikor az ország másik végébe akart költözni, mentem vele. Hamar találtam munkát, ő nem talált. Egy hónap múlva úgy döntött, hazamegy. Mondtam, segítek fizetem egyedül az albérletet, amíg nem talál munkát, de nem érdekelte. Olcsóbb albérletet kellett keresnem. Egy hónap múlva telefonált, hogy behívták állásinterjúra és ő úgy gondolta, hogy jön oda az új albérletbe (egy másik lánnyal voltam egy szobában). Nem engedtem. Két hónapi különélés után újra összeköltöztünk, de nagyon magányosnak érzem magam mellette. Főleg mióta felhoztam a gyűrű témát és egyértelművé tette, hogy felesleges még a gondolattal is foglalkoznom. Én többet érek, többre tartom magam annál, mint hogy csak szakácsnak, takarítónőnek, kirándulótársnak és szexre használjon.
2014. máj. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen...27N nem vagyunk olyanok mint egy normális pár.

Ritkán találkozunk miattam. Sms telefon szinte semmi.

Lelki kapcsolat gyengén, testi az végülis jó. De általában mellettem áll,és régebben elég rendes volt hozzám.

Nem tudom mit tegyek! Nem vagyok már 17 ,hogy nagy szerelemről álmodozzak.

2014. máj. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hé, hölgyeim, ennyire nem engedhetitek el magatokat! Egyediek és megismételhetetlenek vagytok, ne legyetek senki lába kapcája!
2014. máj. 31. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!