Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Éreztetek már így? Ordítva...

Éreztetek már így? Ordítva sírni és felrobbanni vagy "elszökni"?

Figyelt kérdés

Van egy ország...ami nem a szülőhazám...mégis úgy vonz,mintha már éltem volna ott.Pedig nem.:)...ha volt előző életem,akkor talán...


Ha meglátok egy fotót a tájairól "róla";ha meglátok/meghallok valakit,aki ott született és él;

ha olvasok a múltjáról,jelenéről;akkor úgy érzem,hogy meghasad a szívem.


Nem tudom rendesen elmagyarázni,nem is akarom részletezni,legyen elég annyi,hogy szeretem Magyarországot,mert itt születtem,nevelkedtem,de...


Néha elöntenek az érzések,sírok,megfeszülök,talán már szárny nélkül is képes lennék elrepülni oda...


Hiányzik egy olyan hely,ahol még nem is jártam soha...mostanában elkezdtem ismerkedni vele...könyvek...internet...aki engem ismer,tudja,hogy nem a jobb élet vonz engem...legalábbis nem az az élet,ami a többség számára jobbat jelent...és aki tudja,hogy hol van ez a hely,tudja,hogy a valóságban bizony ott sem könnyebb élni,mint itthon,sőt...ezt csak azért írom le,hogy tudjátok,hogy nem a pénz vonz oda...


Nem tudom,lehet,hogy valaki magára ismer,lehet,hogy csak én vagyok ilyen ütődött...nagyon furcsa,mert nincsenek konkrétumok,úgy mint,természeti szépségek,éghajlat,jobb megélhetés,megbecsülés felebarátaink részéről is stb....bár talán mégis...számomra sugárzik "belőle" a béke,úgy érzem,hogy "hazaérnék",ha ott lehetnék...


2011. aug. 12. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor menj, nem kell ezen ennyit problémázni. Én is most költözöm külföldre, kiskorom óta ez az egyetlen olyan tervem ami sosem változott, habár a célország gyakran, tehát nekem ilyen konkrét kedvencem nincsen. Mindegy, a lényeg hogy én megyek, és remélhetőleg vissza sem jövök.
2011. aug. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megyek is egy év múlva legkésőbb...24 vagyok..."felnőttem"...elméletileg...gyakorlatilag nem,mert nagyon nehezen válok meg a családomtól és az otthonomtól...persze,gondolom,ez mindenkinek nehéz,de ha nem tesszük meg ezt a lépést,akkor sosem leszünk önállóak...csupán arra lettem volna kíváncsi,hogy van-e hozzám hasonló lény...:)
2011. aug. 12. 11:25
 3/4 anonim válasza:
elárulod,hogy melyik ez az ország? :)
2011. aug. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős :/ Folyamatosan honvágyam van nekem is, de nem ide egy földi országba vágyom, hanem messze egy kitalált világba. Nem lehet, hogy otherkin vagy?
2013. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!