Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges az, hogy valaki...

JohniDaren kérdése:

Lehetséges az, hogy valaki úgy válik punkká, hogy az nem tudatos?

Figyelt kérdés
Úgy értem valaki nem akar punk lenni, de fokozatosan elkezd úgy öltözködni, úgy gondolkodni, punk zenét hallgatni, de pusztán csak azért mert ez tetszik neki. Lehet valaki punk úgy, hogy nem vallja magát annak?

2014. jún. 4. 19:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, lehet. Miért, hogyan másképp "keletkezett" a legelső punk? :)
2014. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A mai világban nincs megkötve semmi,természetesen ha nem tartod magad punknak és elmész egy punkbuliba ott azért kiközösíthetnek hogy csak egy divatmajom vagy,plusz hazafelé a kopaszok is megvernek...

Én azt mondom ne foglalkozz semmivel sem,meg senkivel sem,legyél önmagad még akkor is ha ez valami elcseszett keverék :)

Én is sok zenét hallgatok,mikor milyen kedvem van,ezzel bűnt nem követek el.De valahogy nem is akarom magam elkötelezni semmi után sem ,mert Én szeretem a szabadságot! :)

2014. jún. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

akinek tényleg tetszik valami, és nem csak identitást meg közösséget keres vagy egyéniségnek akar látszódni, az mindenben ilyesmiben spontán


sokan csak majmolnak meg tömegeket követnek, mert az biztonságos, meg egyszerű meg ilyesmi

2014. jún. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na álljunk meg egy szóra. Attól még hogy olyan zenét hallgat, nem lesz punk. Én is szeretem a punk zenét, de én rocker vagyok, és úgy is öltözök. (bandás póló, láncok, stb.) A barátnőm is metált hallgat, de nem vallja magát rockernek, egyszerűen csak azt szereti. :) Persze mindenki akkor vallja magát rockernek, amikor akarja, úgy értem aki azt szereti, úgy öltözködik, úgy gondolkodik, az nyugodtan nevezze magát annak, de aki ismer egy bvb számot pl, az ne hívja már magát annak, mivel köze nincs a metálhoz... (sajnos ismerek ilyeneket!)
2014. jún. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!