Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az mit jelent, hogyha nagyon...

Az mit jelent, hogyha nagyon nőiesen viselkedek?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok és sok nyálas zenét hallgatok és úgy viselkedek,mozgok és a hajam is lassan akkora,mint egy lánynak.Sokszor felveszek női ruhákat és elképzelem,hogy nő vagyok.
2014. jún. 5. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez így elég gázul hangzik...

Miért képzeled el hogy nő vagy?

Miért nem vágatod le a hajad?

Miért csak nyálas zenét hallgatsz?

Miért veszel fel sokszor női ruhát?

Ez valószínű csak kíváncsiság is,nos korodbeli fiúk már inkább keménykedni szeretnek és nem öltöznek női ruhákba.Szüleid élnek?

2014. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy te ilyen személyiség vagy. Bár ritkák a feminin fiúk, semmi "gáz" nincs velük, ilyen az alaptermészetük, ennyi.
2014. jún. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gabica12105 válasza:
1-es nekem pont az ellenkezője a tapasztalatom amit írtál. Az ennyi idős fiúk most már sajnos egyre inkább vesznek fel női ruhákat, reggel a suliba beérve puszilgatják egymást, elég gyakran vesznek fel rózsaszín pólót, és hát a hajuk nagyon hosszú. Ez nem normális, hogy az ennyi idős fiúk így öltözködnek, elsírják magukat egy rossz jegy miatt, vagy ha az aktuális csaj kikosarazza őket az öltözködésük miatt. Én személy szerint nem szeretem az ilyen fiúkat és ezzel nem én vagyok egyedül így. Szerintem ne nagyon hordj csajos rucikat, mert előbb utóbb ebből az lesz, hogy lebu.....nak!
2014. jún. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!