Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy bírjátok ezt a meleget?...

Hogy bírjátok ezt a meleget? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
Semmi gondom nincs, örülök nagyon a szünetnek, pár napja kezdődött el, eddig jól telt az a néhány nap, és előrelátólag a három hónapban teli vagyok programokkal, elutazom, sok tábor, stb. pláne még a spontán baráti találkozások nincsenek előre lefixálva. Ugyanakkor az egyedül, itthon töltött időt is szeretném hasznosan tölteni, de nem megy, nem bírom ezt a meleget. Tegyük fel elmegyek nézelődni vásárolni (ruhát), kimegyek az utcára, majd' elájulok, nehezen bírom a meleget. Éhes vagyok, de semmihez sincs étvágyam. Így itthon szinte egész nap olvasok, ami jó meg hasznos, de nem lehet EGÉSZ nap, így olvasok és alszom, de nem alhatok egész nap, mert így is éjszaka alszom 10-12 órát, mert későn kelek. Este jó, filmet nézek, stb, de annyira elmegy a kedvem mindentől ebben a melegben, hogy csak szenvedek, álmos vagyok, de nem tudok aludni, éhes vagyok de nincs étvágyam, stb. Nagyon jól elvagyok a hosszú egyhetes programjaimmal, meg a késő esti kinnmaradásokkal, imádom a nyarat, de ez az én eget rengető problémám. :D Ti hogy vagytok ezzel, hogy töltitek a nyarat?
2014. jún. 10. 17:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Munkával.
2014. jún. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!