Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok akkor amikor...

Mit csináltok akkor amikor már nem bírjátok idegekkel?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
rágyújtok
2014. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
Hú,de jó neked első! Én is cigizek,de egy szál elszívása akkora előkészületet igényel,hogy már lassan le is szokhatnék :) én ilyenkor leülök,becsukom a szemem,befogom a fülem,fújok egy nagyot és legalább fél percig ebben a pózban maradok. Magamban ezeket mondom: ne légy ideges,csak magadnak ártasz. A gyerek nem tehet semmiről,ne vele kiabálj,képzeld magad az ő helyébe,még pici,ismerkedik a világgal,felfedez,ez a korral jár. Ilyesmiket,bár attól függ,hogy miért vagyok ideges.
2014. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Kimegyek, és rágyújtok. Vagy, ha nem lehetséges, akkor azt mondogatom magamban, hogy nyugi van, ti(vagyis mi) akartátok őt, nem ő titeket!
2014. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Nálam még megoldásra vár ez a feladat. Legszívesebben lebontanám olyankor a házat. :-D
2014. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Foldhoz vagok vmit. Neha csak egy parnat van h egy jatekot. Persze mindig a masik szobaban ahol a gyerkoc nincs es fujtatok egyet. Kicsit mintha segitene de meg nem tuti a recept. ;) ha van bevallt modszeretek aruljatok el nekem is. :-)
2014. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Leülök a wc-re és kisírom magam.5 perc után sokkal nyugodtabb vagyok.
2014. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%

Hmm..extra dúrva esetben ( kétszer fordúlt elő), megtéptem a hajam:DD lehet akkor nem volt vicces, de most már nagyon.


Amúgy én ki megyek az erkélyre rágyújtok és anyut felhívom aki megnyugtat:)

2014. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Megpróbálom légzéstechnikával lecsillapítani magam. Négy ütemre levegő be, nyolc alatt ki. Ez az esetek többségében bejön.


Ha nem, akkor sajnos üvöltök vagy sírok :(

2014. febr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
Sírok egyet és közben a pici helyébe próbálom képzelni magam. Ez szinte mindig megnyugtat. Elvégre ő még nem direkt csinálja a dolgokat, hogy engem bosszantson és ha őt büntetem azt nem értené. Így sokkal könnyebb átvészelni az ilyen helyzeteket.
2014. febr. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy semmit sem csinálok, vagy felhívom a férjemet, kipanaszkodom magam (szegény férjem :) ) és minden megy tovább. Vagy kitalálok valami vicces játékot amitől a gyerek hangosakat kacag, ez engem is megnyugtat, felvidít.
2014. febr. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!