Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért értékelem le magamat,...

Miért értékelem le magamat, meg mindent amit csináltam?

Figyelt kérdés
Semmi se jó, mindent leértékelek amit elértem...már egy jó ideje, de folyamatosan. Miért nem jártam jobb egyetemre, miért nincs több nyelvvizsgám, miért nem dolgoztam többet, miért, miért... egyfolytában ez jár a fejemben, és nem értem hogy mi az oka.

2014. jún. 10. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Próbálj meg pszichológussal beszélni erről a témáról,mert amint látom,elég komolyan érintenek ezek a kérdések.

Egyébként arra még nem gondoltál,hogy nem csak rajtad múlnak ezek a dolgok?Az életünket nem mi irányítjuk teljes egészében, a körülmények gátló vagy segítő hatásuk óriásit fordíthat sorsunkon pozitív vagy negatív irányba.Ez van,ezt kell elfogadni.

2014. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!