Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha emberek között vagyok és...

Ha emberek között vagyok és nagyon jó kedvem van, vidám vagyok, és nevetgélek, mért érzem olyankor mindig úgy, hogy hogy nem önmagam vagyok?

Figyelt kérdés
Nagyon távol áll tőlem ez a viselkedés, és ha elkezdek nevetgélni meg ilyenek emberek között, mindig visszafogom magam, mert olyankor nagyon kellemetlenül érzem magam. Sokkal jobban érzem magam csendesen, szerényen visszafogottan. Miért vagyok ilyen szerintetek? Lehetséges, ennek hogy köze van az önbizalom hiánynak? Egyébként ugyanígy vagyok mikor csak simán beszélgetek emberekkel, és akkor is visszafogom magam, és inkább elhallgatok.
2014. jún. 15. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen típus vagy? MBTI teszten? Lehet, hogy introvertált. Lehet, hogy szégyellős, félős.
2014. jún. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát a szégyenlősség, meg a félénkség az nagyon rám vall.
2014. jún. 17. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!