Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Hogyan fogadjam...

Mit tegyek? Hogyan fogadjam el önmagam?

Figyelt kérdés

Nem tudom elfogadni magam. Dagadtnak és kicsinek látom magam.160 cm és 49 kg vagyok. Elmentem a "barátnőimmel" korcsolyázni egyik nap. Végig azt hallgattam ,hogy ők egy fiúnak sem jönnek be meg ,hogy milyen csúnyák. Pontosabban ezt egy lány mondta. De ez nem igaz mert fiú is oda ment hozzá, dumálni igaz az egyiket ismerte ,de akkor. Nem értem mit rinyál hozzám tényleg nem jönnek oda a fiúk. Nem tudja felfogni ,hogy ez másnak milyen rosszul esik akivel úgymond tényleg nem foglalkoznak a fiúk..

15 és fél éves vagyok. Gondolom ez a korral jár, de kezdek "érdeklődni" a fiúk után. Még nem volt soha barátom nem is csókolóztam. Ez a lány persze igen, de nem csak ő hanem több barátnőm/osztálytársam is. Kezdem azt érezni ,hogy gáz ,hogy én még nem csókolóztam..De istenem 15 éves vagyok..szóval nem ez a legfontosabb dolog az életemben. Őszintén bevallom azért várom már ,hogy milyen lehet..

Nem nagyon közelednek felém a fiúk. Ezért nagyon kicsi az önbizalmam. Undorítónak érzem magam.(az emberek azt mondják szép vagyok meg csinos is) de ezt nem tudom elhinni. Nem tudom miért nem közelednek azok a fiúk akik nekem bejönnek. Lehet ,hogy érzik vagy látják ,hogy van tartásom a korosztályommal ellentétben.. Soha neem voltam az a nyafogós buta pi**a. Teljesen átlagosnak érzem magam, lehet ,hogy én állok rosszul ehhez a témához...Szívesen ismerkednék.. :D Help!!



2014. jan. 19. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldjél egy képet:)
2014. jan. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is, ebbe mind bele kell szarni. Tudom, hogy mondani könnyű, megcsinálni már annyira nem, de máshogy nem fog menni. Fogadd el magad, úgy ahogy vagy. Szerintem ekkora súllyal és magassággal nem vagy kövér, sőt, ez így pont jó, és még ha tényleg dagadt is lennél, akkor mi van? Nem a külső számít (persze kicsit az is), de ha Te nem tanulod meg szeretni önmagad, akkor más sem fog. A fiúk miatt se aggódj, mert lehet, hogy neked nem volt annyi pasid, mint a többi lánynak, de ez nem azt jelenti, hogy túl sok rajtad a felesleges kiló vagy ronda vagy. Tudod, a fiúk félnek a szép lányoktól ;) És ha tényleg látják, hogy van tartásod, akkor meg mégjobban. De ez nem rossz dolog, egyáltalán. Emiatt fognak később megbecsülni. És azon se aggódj, hogy nem lesz pasid. Az mindenkinek lesz, és nem ciki, ha 15 évesen még nem csókolóztál. Van időd, épp elég :)

A barátnőid meg azért nyavalyognak, mert azt akarják, hogy féltékeny legyél. Ne foglalkozz velük ;) Nem tudják megbecsülni amilyük van.

Én is így állok hozzá :) 17/L

2014. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ez most sokat segít! nagyon jól esett! :)
2014. jan. 25. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
20 fölött másképpen fogsz gondolkodni, 30 fölött meg sajnálod, hogy elmúltak a tinédzser éveid…
2014. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!