Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van olyan oldal az interneten...

Van olyan oldal az interneten ahol útitársakat lehet találni egy lakatlan szigetre?

Figyelt kérdés

Nagyon sok ember szokta közhelyként is mondogatni, hogy elmenne már a civilizációtól távol, de biztosan vannak ha kevesen is, akik tényleg komolyan gondolják.


Eredetileg öngyilkos akartam lenni már nagyon régóta de végül arra esett a választásom, hogy adjuk meg neki a módját.


Nem a lakatlan szigeten akarok öngyilkos lenni, egyszerűen arról van szó, hogy a természetre, az evolúcióra bízom a dolgot. Ha elkap egy fertőzés vagy egy ragadozó vagy éhen halok akkor azt jelenti, hogy nem voltam elég rátermett és így jártam.


Tisztában vagyok vele, hogy nem paradicsomi, idilli környezet, hanem kemény munka életben maradni egy ilyen helyen, de én inkább ezt választanám, mint az életem végéig tartó kis dobozon belüli mókuskereket.


Viszont mivel az ember társas lény ezért keresnék olyan embereket akik hozzám hasonlóan gondolkodnak erről a kérdésről és egy kisebb csapattal mennék.



2014. jún. 18. 02:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha megtalálod, kérlek, küldj linket.


Amúgy, ha lakatlan nem is, de Afrikában, Óceániában és Ausztráliában vannak elég gyéren lakott szigetek, ahová el lehet menni, csak persze, ez nem kevés pénzbe kerül.


Személyes vélemény: ha torkig vagy az élettel meg környezeteddel és úgy érzed, nem bírod tovább, levegőváltozás segíthet. Akár pár napra, de ha kikerülsz belőle, új gondolatok és érzések jönnek. Már néhány napon belül új erőre kaphatsz. Főleg ott, ahol víz van.

Próbálj elmenni valahová, ahol még sose voltál, egy új helyre, ahogy mondod, nem kell lakatlan sziget, társas lények vagyunk és ahol társaság van, az máris nem lakatlan. De fontos, hogy meglegyen a saját tered és tudj egyedül maradni. Sok szerencsét.

2014. jún. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Makra Péter Endre ***** válasza:
Az ember csaknem minden olyan képességét elveszítette, ami az önellátó élethez szükséges. Hozzád hasonlóan éppen eleget szenved emiatt. Ötleted nem hiábavaló ötlet, ha csak a képmutatást ki tudnád szürni az életedből, már száznégy százalékkal boldogabb lehetnél. Kövesse tett álmaidat, erő, pénz és sok sok akarat szükséges az induláshoz. Neked legyen meg mind, társak az őszinte célokhoz mindig akadnak.
2014. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv. Én már régóta tervezem egy falu alapitását. Irj ha érdekel. És mindenki irjon akit érdekel.
2014. jún. 24. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha létezne...

De akkor már nem lenne lakatlan, ha többen is jelentkeznének az útra!

2014. jún. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ebbe az a jó,hogy végül is ez nem öngyilkosság.Mert a természet öl meg.Érdekes felfogás.Szerintem nyiss blogot.
2014. jún. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha lenne pénzem és nagykorú lennék, én szívesen mennék.
2014. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!