Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lelki válságban szenvedek!...

Lelki válságban szenvedek! Mit tegyek? (Lent)

Figyelt kérdés

Szóval megtaláltam az én "Jacob"-om. Nagyon, sokat beszéltem vele az elmúlt időben. De tegnap valahogy életemben ő először képes volt teljesen felnyitni. Teljesen úgy bánt velem, mintha a lelki társam lett volna. Szóval neki azt is eltudtam mondani, amit soha senkinek.

Aludtam rá egyet.. És egyszerűen félek tőle. Rájöttem, hogy teljesen kiszolgáltatott helyzetbe hoztam magam. Nem tudom mit tegyek. Most úgy érzem, hogy minden kapcsolatot meg kell szakítanom vele! Amikor lehet, hogy tényleg ő életem lelki társa és lehet, hogy ő lesz a Nagy életre szóló legjobb barát. De nem bízok benne, sőt egyenesen rettegek tőle.


2010. jan. 3. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:

figy

ahoz h vki előtt meg tudj nyílni ahhoz kell az h bízz benne!

csak akkor tudsz vkivel öszintén beszélni ha minden feltétel nélkül képes vagy megbízni benne!

szerintem semmiképp se szakíts meg vele a kapcsolatot!

figyelj te tudat alatt bízol benne mert megnyíltál előtte.

szerintem ne félj tőle!most bemeséleg magadnak h jaj visza fog vele élni meg stb stb de ne!

figyelj te igazán magadba se bízol! mivel nem tudsz bízni benne se! magaddal legyél tisztába először fejben és aztán hidd el h benne is bízni fogsz !!

szerintem tudat alatt tudod h megbízhatsz benne és ne félj!

ha gondolod írj e-mailt.

puszi

15/L

2010. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor velem először történt ilyen, nagyon rossz volt. Az akkori páromnak meséltem el dolgokat, ráadásul becsípve (nem részegen, csak ittasan). Másnap nagyon féltem, és nagyon bántam az egészet. Annyi idős voltam, mint te most.


Aztán találkoztunk, és semmi nem változott. Nem kezelt másképp, nem célozgatott, semmi félelmetes nem volt az egészben. Hamar elillant a szégyen, és a rettegés, ami most benned is benned van. Pár hónapra rá ő is megnyílt nekem, szintén életében először.


Azóta szakítottunk, de nyertem egy életre szóló barátságot. Ő az akivel bármikor, bármiért keressük és segítjük egymást. Távol élünk egymástól, mégis egyből rohanunk, ha a másiknak szüksége van ránk. Megéri leküzdeni a félelmet, hidd el.


21/L

2010. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Honnan tudod hány éves vagyok? Amúgy 16. Szerintem jól tippeltél.

Ez a bizalom dolog is igaz.. De egyszerűen.. Csak épp akkor elszakadt az utolsó cérna is és kifakadtam. Mindig a folytonos kis beszólások, amikor tudtam, hogy azt se tudja ki vagyok és nem mondana olyanokat ha tudná mi van. És csak kicsúszott a számon és már nem tudtam megállni.

Tudom, ha most veszni hagyom, lehet életem Jacobját veszítem el.. De az is lehet ha hagyom elkerül egy újabb bárd, amit egyenesen a gerincembe céloznak..

2010. jan. 4. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

ohh ez a fogalmazás!! "az én Jacob-omat":):):):)<3


Naszóval nekem is volt egyszer egy hasonló, az egyik olyan lánnyal akivel se rosszban, se jóban nem voltunk, elkeztünk beszélgetni. Minden bajomat elmondtam neki pedig nem szoktam senkinek( még a legjobb barátnőmnek sem igy megnyilni), kérdezgette, hogy tetszik e vki az osztályból, mondtam neki, hogy nem. Mondta, hogy az biztos nem lehet és akkor csak mondjak valakit, biztos van olyan aki csak kicsit is jófej vagy ilyesmi. Mondtam is, utána ugyanigy rosszul éreztem magam mint Te. Pár nappal később az egyik fiú osztálytársam felidegesitett és fejbe akartam vágni a szivaccsal mire ő: -Én a helyedben nem tenném mert tudom kibe vagy "szerelmes"!

mindezt hülye vigyorral a képén... és én meg azt sem tudtam, mi van...később kiderült, hogy a csaj mondta el kicsit más verzióban az egész "mondj valakit aki tetszik" dolgot, de mára már megbeszéltük, az egyik legjobb barátnőm vált belőle és nem tett többet semmi ilyesmit.:)


_____________________

Szerintem nyugodtan megbizhatsz benne, főleg ha fiú és nem menőzős tipusú. Egyet értek valamelyik előzővel és lehet hogy később ő is megnyilik és legjobb barátoddá válik.:)

2010. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fog visszaélni a titkaiddal. Ha jól értem kicsit bepöccenve beszéltél neki, ha erre normálisan tudott reagálni, akkor utána úgy fogja venni, hogy azt te bizalmasan közölted vele....fiúk amúgy is titoktartóak. Legalábbis nálam hasonló helyzetben a fiú semmit nem kotyogott ki, pedig ritka ciki dolgokat is megtudott rólam.
2010. jan. 5. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Döntött ő helyettem. :(

Éppen most sértettük 1mást halálra.

2010. jan. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!