Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? Sokal roszab...

Mit tegyek? Sokal roszab helyzetben is vanak emberek de általánoságban jobban szomorú vok mit csináljak? :S

Figyelt kérdés
Rosszul áll a szénám részben magamnak köszönhetem (19f)enyi idös létemre 10edikbe járok gimi és mostis bukok és utáloksok hülyeséget tanulni mert dogáknál feleléseknél lesokolok és elfelejtem amit tanultam és tanárok is kiskoromtol kezdve nem szeretnek szivatnak bár ez csak általánosba volt nem mondom h jo gyerek voltam de azért sokszor kivételeztek velem helyzet még az h nemtudom mit tanulak szakma kéne lányoknál befürdök pedig roszul se nézek ki de mindig szerencsétlen vok nagyon:/ nemtudom mit tanuljak kb semi se érdekle anyira h hajtsak érte anyám utálom mert buta idegesitő és miata buktam 2x általánosba nem rsézletezem mért de miata apám külön lakik töülünk tesz rám magasrol inkáb a mostohagyerekét szereti karácsonykor is 10ezret adot neki és 12 éves a srác és hazudozos hülye nekem semit se adot mint mindig roszul esik.Anyám gátol midnenben nemtudok töle semit se csinálni ingerlö utálom és nem tul nagy házban 1 szobában kel vele laknom semmi magánélet és nemtudok töle se tanulni se semi megörjít nemtudom mit kezdhetnék magamal :( kiabálok és szidom mindig anyám mert retentö buta szerencsére nem örökölte manyira inkáb tesom még aki ien esztelen én is valahol de csak mert ijen az életfelfogásom de kész szenvedés nekem midnen nap ithon leni suliba se járok mást se csinálok csak konditerem és alvás és unatkozás minden nap idén buktam már nem tom hanyadszora 9éves korom ota nincs csak anyám aki minden csak nem szülö mit tudnák csinálni ami leköt és megélek belöle munkát se találok se neten sehol kb senkim és senkim nincs kicsit jobb szülök olyan boldog lehetnék ://
2010. jan. 4. 00:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
e
2010. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!