Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tehetnek ezzel a helyzettel?

Mit tehetnek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés
Lefogytam tobb mint 10 kilot az utobi par honapban kemeny dietaval es sok kemeny edzessel (futas, kondizas) viszont a hasamon (also reszen+kicsit csipotajon is) meg mindig van egy kis "haj" ami engem nagyon zavar (bar ez ilyen genetikai) es dietetikusnal mertek specko geppel ami kimutatta hogy igy is tul alacsony lett a zsir tomege a szervezetemnek. Szoval nem tudom mit tehetnek, mert azota is egyre csak fogyok de meg mindig kidomborodik a kicsi poci:( Csinalok ra hasizomgyakorlatokat is de nincs valami jo otletek hogy szep feszes izmos legyen?
2012. máj. 7. 23:58
 1/2 Smartguy86 ***** válasza:
Ahogy mondtad: genetikai oka is van. Ha gyorsan fogytál, akkor lehet, hogy a bőr is ott maradt valamennyi. Az is lehet, hogy nem zsír van ott, hanem víz (magasabb CH-s diéta miatt esetleg). Az is lehet, hogy a gyenge hasizom miatt kidomborodnak a belső szerveid. Folytasd a hasi edzést, hogy feszesebb legyen az izomzat azon a részen, de ha oda vagy hajlamos hízni, akkor valószínűleg az fog eltűnni utoljára, szóval csináld a kardio edzést is tovább!
2012. máj. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
vannak ezek a lézesres zsírbontások stb..amik garantáltan 3hét kezlés után cmereket vesznek el a kezelt területről..nem vgyok ezeknek a hyve, . egy kövér ember befekszik oda hogy na ez majd leszedia zsírt, annak semmi értelme, de s te esetedben értelmét látom, mert már nincs rajtad nagyon felesleg, szerintem használna, bár biztos ára is van:S nézz utána
2012. máj. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!