Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnék változtatni? (lent)

Egy naaagy fan kérdése:

Hogyan tudnék változtatni? (lent)

Figyelt kérdés
Én vagyok a "felesleg" mindenhol, általában csak vagyok és csak a barátaimmal beszélek. Félrevonulok, de ilyenkor valószínűleg szomorúnak tűnök, mert mindig odamennek pár perccel később. Egy évvel ezelőtt még nem voltam ilyen. Mi változhatott? 12/L

2014. jún. 26. 17:05
 1/4 anonim válasza:
Haha, volt ilyen velem is, de már 17 éves vagyok. Ez ilyen fiatalkori gátlás, ne foglalkozz vele, ne akarj mindig középpontban lenni, mert úgyis a barátaid, ezt kellene minden fiatallal megértetni, hogy ne akard hogy középpontban legyél, nem fontos... Örülj annak hogy vannak barátaid, állj ki értük mindenben, de ne vonul el. Ennyit tudok mondani.
2014. jún. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akaraok a középpontban lenni, pont ez a baj, hogy túlságosan nem akarok. Kösz a segítséget! :)
2014. jún. 27. 20:51
 3/4 anonim válasza:

Szerintem nem agyalj sokat ezen, ha úgy érzed, hogy beszélgetni akarsz a barátaiddal vagy másokkal, vagy el akarsz menni velük, akkor tedd meg. Ha meg nincs kedved velük lenni, nyugodtan félrevonulhatsz, mindenkinek szüksége van egy kis magányra.

Nem mindig van az embernek mondanivalója, vagy kedve valamihez, szóval nyugi, majd elmúlik ez az időszak is.

De ezt leginkább te tudhatod, lehet hogy történt valami a barátaid és közted, vagy valaki beszólt valamiért, stb.

2014. júl. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi...
2014. júl. 9. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!