Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehetséges megtanulni énekelni?

Lehetséges megtanulni énekelni?

Figyelt kérdés
Nincs jó hangom. :( De ha mondjuk elkezdeném fejleszteni a hangom akkor tudnék szépen énekelni? Vannak ilyen hírességek akiknek ez sikerült? Esetleg vannak ilyen oldalak ahol segítenek ijesmiben?
2010. jan. 5. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
hírességekről nem tudok, de egy nagyon híres zenetanár mondta egyszer ezt a duna tv-én: Mindenki megtanulhat énekelni, csak idő kell hozzá, a rosszhangú diákokat ezért nem választják be a kórusba, mert velük sokkal többet kellene foglalkozni :) az énektanár egy szép hangú lányból egy gyönyörű hangút csinál, szóval ne várd, hogy olyan leszel mint Shakira vagy Hilary Duff, de azért kapsz egy élvezhetőbb hangot, persze idő kell hozzá
2010. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, lehet rajta javítani, de inkább tehetség kérdése az egész... Hírességek kozul is van olyan aki nem tud énekelni, mint például Miley Cyrus meg Kesha sem tud annyira.. Járj énektanárhoz!
2010. jan. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak a hangod rossz, de a zenei hallásoddal nincs gond, akkor lehet, csak sok kitartás kell hozzá.
2010. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Madonna még lehetsz...Ő is híresen nem tudott igazán jól énekelni, nem az az erőssége, és lám...
2010. jan. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%

Meglehet tanulni, de csak saját magadhoz képest leszel jó:)

Ez egy adottság szokott lenni...:)

De ha 1 énektanárhoz jársz simán lehetsz énekes:)

Mert ehhez a karrierhez nem szükséges az irtó jó hang, csak hát nem árt ha van:D

2010. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
De milyen az amikor valakinek nincs jó hangja? Úgy értem kinek nem jó? Miért nem jó? Szerintem mindenkinek jó hangja van legfeljebb képzetlen és nem tetszik másoknak. Szerintem...
2010. jan. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!! Várom még a válaszokat.
2010. jan. 9. 18:46
 8/9 anonim ***** válasza:
19%

Könnyebben megtanítható a magyar helyesírás,

ott valószínűleg több sikerélményed lesz,

ilyesmi

válasznak is örülj...

2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt nézz körül először.

[link]

(Keresed a tanárokat, tanfolyamokat szerintem.)

Ők lesznek azok akik a kérdésedre igazán fognak tudni válaszolni......bár gyanítom, hogy csak akkor lesz pontos válaszuk, ha előbb meghallgattak, de lehet, hogy emailban is megtudtok beszélni egyet s mást, pl. hozzáértőnek megpróbálhatod kifejezni, hogy mivel vagy elégedetlen, mit szeretnél elérni.)


Hogy mit tudsz majd elérni az függ a te képességeidtől és az aktuális tanárod képességétől egyaránt. A kettő együtt érdekes. Együtt van értelme.

Kell egy igazi tanuló, ez vagy te...és kell egy igazi tanár. A tanár is bele fogja érteni abba, hogy te mit tudsz majd elérni, azt is,rajtad kívül, hogy ő mire képes és mire hajlandó érted.


Persze az is érdekes, hogy merre laksz, hol van a közelben egyáltalán tanár, akárhová úgysem fogsz eljárni.


Üdv!!

2010. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!