Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szoktatok magatoknak...

Hogy szoktatok magatoknak megbocsátani?

Figyelt kérdés

Nagyon haragszok magamra! Megbántottam egy olyan személyt, aki lélekben nagyon sokat adott nekem és borzasztóan hálás vagyok neki, az egyik legfontosabb ember az életemben...

Azt mondja, hogy nem haragszik meg minden, de szerintem igenis haragszik.. Régebben minden héten felhívott, most már egyáltalán nem is hív..:( De annyira megbántam már és soha nem tudom magamnak megbocsátani, hogy mindig hulyeséget csinálok és mondok!

Mit csináljak most ebben a helyzetben? Nem akarok vele beszélni a dologról!

Még annyi, hogyha hívom nem veszi a telefont és nem is hív vissza, pedig régebben mindig visszahívott..

Mindig arra gondolok, hogy mennyire nemnormális vagyok stb., hogy bocsájtsam meg magamnak és hogy legyunk megint olyan barátok mint régen?


2010. jan. 5. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mondd el ezt így neki, ahogy leírtad! És ha neki is ennyit számítasz újra megbocsát!

Amúgy, hogy én hogy szoktam megbocsátani magamnak? Sehogy! Még most is van, hogy olyan dolgok miatt korbácsolom magam, amik már évekkel ezelőtt történtek és senki sem emlékszik rá. De Én emlékszek és amíg élek "büntetni" fogom magam miatta.

2010. jan. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én sem szoktam megbocsájtani magamnak, amit "bűnként" könyvelek el magamban az úgy is marad. Egy őszinte beszélgetés tényleg segíthet a barátod ügyében
2010. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hmm lehet, de nagyon ritkán találkozok vele és mondom, hogy nem veszi nekem a telefont, most mit csinálhatnék? Inkább már nem is hívom, így fog megszakadni ez a kapcsolat is, annyira sajnálom :( Meg is érdemlem, kell nekem mindig baromságokat csinálni!

Egyébként mondom, hogy nem akarok róla beszélni vele, inkább el szeretném felejteni, de elobb az kellene, hogy megbocsássak magamnak és o is nekem..

2010. jan. 5. 17:33
 4/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? Kom mintha én lennék az akit megbántottak (csak engem nem is próbál felhívni)
2010. jan. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát tuti nem te vagy az, akit megbántottam, hacsak nem vagy indián.. Komolyan, nem ért valaki az indiánokhoz?
2010. jan. 5. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy hogy bocsánatot kérek mástól... és ha rajta tényleg látom hogy megbocsájtott és nincs harag, és újra szeret, én is megbocsájtok magamnak.
2010. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!