Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tettél olyat, amit valószínűle...

Tettél olyat, amit valószínűleg sosem fognak neked megbocsátani? Mi volt az?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehezen írom le, mert nme nagyon szeretek erről beszélni..


Elszöktem a barátommal egy teljes hétre..

nagyon jól megvoltunk , de haza kellett jönnünk mert megtaláltak minket .. :( Anyámék elveszítették a bizalmukat irántam mert nem mondtam el nekik a barátomat ( Az már bonyolultabb miért)

Azóta el vagyok tiltva tőle , de még mostis titokban találkozgatunk .. amúgy most se bíznak bennem pedig ez aza eset már vagy 1 éve történt.

A fiú szülei semmiről se tudnak mert ő is el van tiltva :(

Az én életem most kész dráma .. :( minden nap bűntutadom van de utána meg boldog is vagyok ... .

2009. jún. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tettem olyat! Viszont én saját magamnak nem fogok megbocsátani miatta, ez sokkal rosszab! Tobb ilyen dolog is volt, de nemrég rájottem, hogy felesleges siránkozni a múlton, majd jon mégegy lehetoség....
2009. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, tettem. Egy középiskolás évfolyamtársnőmmel,aki mindent megtett értem. Mozgássérült vagyok, és nem tudtam nyitni az emberek felé. És mindenkit okoltam ahelyett hogy megpróbáltam volna nyitni vagy szólni valakinek, hogy segítsen nyitni. Aztán leérettségiztünk 2008 -ban. Az én anyám alkoholista akkoriban még azt hittem ez a világ legnagyobb baja. Én nem tudtam elmenni dolgozni. Elköltözni meg féltem, mert féltem az egyedülléttől. Pedig nem voltam egyedül csak nem vettem észre hogy vannak körülöttem emberek. Hazudtam neki pedig mindig az őszinteség a legjobb út. Utána miután anyám mélyebbre ment,én elvesztettem önuralmamat és el akartam dobni életem.Pedig imádom azt. Szegény évfolyamtársnőm.... Mindig kitartott mellettem. Bízott bennem és ez volt a legnagyobb csoda nekem. Beszélgethettem volna vele de hülye voltam mert nekem csak egy téma létezett. Ma már másképp látom a világot. Mert türelmesnek kell lenni és nem szabad panaszkodni és életteret kell hagyni másoknak. És mindenben a jót kell megtalálni, sosem elveszteni önuralmunkat, hitünket, és őszintének kell lenni. Küldtem neki levelet. Minden vágyam hogy megbocsásson, és idővel elkezdődjön köztünk egy pozitív kapcsolat. Remélem, ha érzi pozitívságomat, megenyhül. Köszönöm a kérdés kiírójának és mindazoknak akik ezt végigolvassák
2009. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat!
2009. jún. 24. 08:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem én tettem az is jó? Anyámnak soha nem bocsátom meg,hogy többször is megcsalta aput! Pedig ennek már 15-20 éve.Aki a szeretteimet bántja,annak nincs bocsánat.
2009. jún. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Még nem tettem olyat. Rengetek baráttal vagyok körülvéve. Mindenkitől sok szeretetet kapok. Nem tettem semmi olyat amit ne lehetne megbocsátani, mert nem akarom ezt a sok barátot "leomlasztani" magam körül.
2009. jún. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Legjobb bnőm szakitott a barátjával 3 évig voltak együtt..és én egy buliban összejöttem vele,de aztán megbántam,mert fontosabb a barátnöm..de sajnos ő nem bocsátott meg nekem..szerintem nem is fog..igaza van.!!
2009. jún. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Volt valami amit sose bocsájtok meg magamnak=( ha akardmeg írom priviben!
2009. okt. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, szívesen elolvasnám a történeted!
2009. okt. 30. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!