Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenkinek van legjobb...

Mindenkinek van legjobb (igaz) barátja, vagy csak én érzek így?

Figyelt kérdés
Az van, hogy nekem most igazán nincs ilyen barátom. Az, akit ovi óta ismerek megismert a suliban egy másik lányt még elsőben,és azóta ők a legjobb barátok.És ez a másik lány pedig kibeszélt na meg árulkodott neki, ilyenek. Én is megpróbáltam másokkal barátkozni, de ők (elsők) azt mondták, hogy ne, mert akikkel akarok úgy is átvernek.Na ez így is volt idő után. Egyszer az ovis barátomnak és annak a barátjának, máskor a másikaknak voltam a barátja, és hát ők ezt megunták.(Mondjuk jogos lehet.) És én már nem akarok nekik lenni a barátjuk most majd 6.-ban, mert ebben az évben, 5.-ben állandóan piszkáltak, hogy pl:fujogattak, megszólták a külsőmet, tesi sorban löködtek, fölhántorgatják a rossz döntésemet. Én meg persze nem mindig szóltam vissza, stb... Mindezt azért mert azt mondták, hogy nem mentem oda hozzájuk.És még osztályon belül is ok nélkül kibeszélnek az ilyen menő hülyék néha ami rosszul esik, és ez miatt teljesen ki voltam. De az osztályban most nemrég elkezdtem barátkozni egy lánnyal, aki megért meg szoktunk beszélgetni, jókat röhögni...de neki van már legjobb barátja. Ha jobban ennél elkezdünk barátkozni, akkor még lehetünk jó barátok? És a másikakkal meg ne foglalkozzak? 12/L
2014. jún. 30. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt barátom. Szóval nem, nem mindenkinek!
2014. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs minidig mindenkinek... Szóval pl. 14 évesen van legjobb barátod, aztán egy ideig nincs, aztán újra van. Ne keserdj el ezen, neked is lesz biztosan!
2014. júl. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez a "legjobb barátnő"-dolog annyira behatárolt, és feszélyező szerintem.Nem baj ha nincs legjobb barátod, IGAZ barátot/barátnőt keress. És úgyis biztos fogsz találni, addig pedig sodródsz az árral:)
2014. júl. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!