Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 12/lVan egy "barátnőm" aki...

12/lVan egy "barátnőm" aki olyan mint egy pióca és mindenkinek azt mondja, h én wok a legjobb barátnője, de két barátnő nem haggya cserben a másikat ugye? Mert kinevet a hátam mögött, meg minden nap mással van a suliba és halálosan unom a hülyeségeit

Figyelt kérdés

És már megmondtam neki egy párszor h bunkóságot csinál meg ilyenek. A multkor pl kitalálta h ő is emo lesz mint én de semmit nem változott. És ő oktat ki h nem vok emo.Mindent anyucija intéz.Nyuci elkényeztetett kislánya.

HOGY MONDJAM MEG NEKI H NEM AKAROK VELE BARÁTKOZNI TÖBBÉ? MERT HA NEM SZÓLOK HOZZÁ MÁR HIVJA IS ANYUCIJÁT.Help


2009. nov. 19. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak olyan akar lenni mint Te!Felnéz rád, irigykedik hogy nem lehet ő sosem olyan mint Te!Egyébként csak simán mond meg neki hogy nem akarsz vele barátkozni vagy vedd semmibe,bár elég bunkó dolog ez de ha már mondtad neki szépen és nem érti valamit tenned kell ha nem bírod elviselni.És mégis mit ér vele ha hívja az anyját?!Se Ő se senki nem mondhatja meg hogy kivel barátkozz!
2009. nov. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a kérdést!

várok még joh tanácsokat.

2009. nov. 20. 17:04
 3/5 A kérdező kommentje:

vagyis nem a kérdést a választ!

(elnézést)

2009. nov. 20. 17:05
 4/5 anonim ***** válasza:

12/F A haerom si pont ilyen, mondtam h rocker vok és hogy a LInkin PArk a király erre ő is az lett. A viselkedése is ilyen, hátam mögött megy a duma előttem meg már télden állva könyörög h ne verjem meg. Minden esetre 2 gyerekkel aki szintén gyűlöli őt megfogtuk, kioktattuk, utcán ugy csinálzunk mint ha meg akarnánk verni, utána meg nem törődtünk vele. Az anyaj rá 3 napra szólt h legyek a haerja mert h ki na norulva h nincs haverja...jah és azt is hozzátenném hogy amikro kioktattuk elkezdett pityeregni és elment az anyjához a tanáriba. (mert hogy az anyja tanár , de nem a mi tanárunk)

Én ha ezt megelégelném akkor addig aláznám a többiek elött ameddig papucsállatka nem lesz belőle.

Ha meg az anyját hívja le kell sz*rni ő is cska ... egy jóval idősebb gyerek nah? Ő meg az apját hívja, de én annyira lesz*rom hogy mia a baja apuci kicsi fiának, ha ekkora egy g*ciszem akkor maradjon magának és az apján jöjjön ezekel a f*szokkal, hogy képzeld ez meg az meg a sok hülyeség amit mondtál, pont ilyen (volt) a régi legjobb haverom . ENNYI!

Fogadd meg!Hasznos!Ha meg mégesem fogadod meg , és az anyja jönni fog h igy meg ugy és meggyőz az anyja akkor ha jön a gülyeségekkel a barátnőd akkor sz*rd le, nézd levegőnek!


Én is ezt csináltam!

2010. ápr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, de már leszállt rólam, mert az ő anyja az én anyámat szidta és eljutott hozzám és anyám őt is meg az annyát is kisztotta. Azóta meg se mernek szólalani.

De mondjuk én a te módszeredet( a verekedős típust) lány létemre nem játszottam volna el. :)

2010. máj. 20. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!