Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lehet hogy velem van a baj?...

Lehet hogy velem van a baj? Szilveszterkor lefeküdtem a barátnömmel, de azt mondta hogy nem akar már velem járni. Lehet hogy az önérzetem bántotta meg?

Figyelt kérdés
köszi előre is a válaszokat...14f
2010. jan. 5. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Lehetnem kellett volna ilyen korán lefeküdni vele..14 évesen..pff

Beijedt,hogy komoly lesz a dolog, mellesleg nem is olyan volt neki, ahogy azt elképzelte..mivel gyerek hozzá..ezért szakított. Hidd el,tudom miről beszélek. Lehet úgy érezte itt az ideje,de utána rájött,hogy mégsem. Nem kellett volna megtenni..

2010. jan. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%

Gondolom nem sikerűlt kielégítened!( ne érts félre, ez nem csak a te hibád lehet), és mivel h még tényleg éretlen, ezért nem tudhatta hogy a valóságban hogy történnek a dolgok, így csalódott, ezért inkább szakított. Ha sikerűlt volna akkor talán nem dob a többi dolog ellenére sem.

Szerintem erről kérdezz meg érettebb lányokat, nőket.

Én az önérzetet kizárnám mint ok.. de a lányoknál sose lehet tudni...én meg csávó vagyok.

2010. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

14évesen lefeküdtél a barátnőddel? te sem vagy normális. kisgyerek vagy még.. istenem..hovafejlődünk?


ne csinálj semmit. hagyd a p.csába. gondolom te korod körül van ő is.. Megijedt. hiszen ő is csak 14-15.

2010. jan. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon nem kell egy kapcsolatba beleugrani. Örülj neki hogy nem lett túl komoly következménye az éjszakának. Tanulj az esetből és legközelebb csak akkor sexelj ha kölcsönösen szerelem köt egy lányhoz.
2010. jan. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
HOgy érted azt, hogy az önérzeted bántotta meg?
2010. jan. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én is szilveszterkor dugtam a csajom, ez az haver :D


16/F

2010. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!