Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit lehetne csinálni szilveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehetne csinálni szilveszterkor barátnőmmel?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel fogok szilveszterezni... Milyen "izgalmas" dolgokat ajánlotok, a tévézésen, virslievésen kívül. Vmi olyat szeretnék ami emlékezetes marad. Ti hogy képzelitek el a romnatikus szilvesztert? Ez lenne a kérdésem! Persze a szexen kívül...:) Amúgy ő 16 én 17 éves vagyok. :)
2008. dec. 29. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
vegyél tűzijátékot aztán menjetek le robbantani.
2008. dec. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
közös fürdő gyertyákkal, illóolajokkal meg ilyen finomságokkal :)
2008. dec. 29. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Maszirozzátok meg egymást

tegyél be valami romantikus cd-t és arra táncoljatok kettesben

beszélgessetek sokat

kártyázzatok, társasjátékozzatok.

A lényeg, hogy elüssétek valamivel az időt.

2008. dec. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
jaj de örülnék ha az én párom akarna egy romantikus szilvesztert:(szerintem is egy jó masszázs:Damugy én átsexelném az egész estét:D romantikus zene , illatos gyertyák:D
2008. dec. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!En is egyedul sziveszterezem a parommal es nekunk is egy darabig gond volt h mit csinaljunk, de rajottunk h nem kell ezen stresszelned, majd az adott pillanat megmondja h mit csinaljatok..emigy a tavaji ujevem is egyutt zajlott a parommal es 11kor elkezdtunk sexelni es pont ejfelre fejeztuk be, koccintottunk es fojtattuk tovabb...:)emlekezetes es izgalmas volt.de a masszazs es a fordo is nagyon jo otlet.Sok sikert es boldog uj evet kivanok.
2008. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!