Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért beszélnek ki AZ "emberek...

Miért beszélnek ki AZ "emberek" másokat a hátuk mögött?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen szarrágót! De mégse értem hogy ebbe mi a jó..
2010. jan. 5. 18:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

én is ismerek pár ilyet. mert azt hiszik h ők a valakik, h csak ők tudnak mindent..:S

szánalmasak -.-

2010. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%

te is ilyen vagy hehe pont most beszélted ki őket te aszontad róluk hogy..... ennyi -.- :D:D:D


(Amugy komolyra fordítva szót undorító dolog mások kibeszélése )

2010. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ööö hát ha neked ez kibeszélés akkor nagy a baj..
2010. jan. 5. 19:42
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ööö ha te nem érted a komolyra forditva a szot kifejezést az nagy baj..:D
2010. jan. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
te is ilyen vagy hehe pont most beszélted ki őket te aszontad róluk hogy..... ennyi -.- :D:D:D EZ MI AKAR LENNI????????? A ZÁRÓJELBEN LÉVÖT SZERINTEM MINDENKI ÉRTI:D
2010. jan. 5. 19:49
 6/18 anonim ***** válasza:

nem tudom, de nem szeretem ha valami bajom van valakivel a szemébe mondom, akinek meg nem merek beszólni nem foglalkozok vele, azt csinál amit akar

DD

2010. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert unalmas lenne a szemébe mondani és utána órákat hallgatni a siránkozását. Nem egy ilyenben volt részem, hidd el mindenki jobban jár ha csak a háta mögött beszélik ki.
2010. jan. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit kibeszélnek a háta mögött, minden egyes embert. És mindenki kibeszél valakit, akár tetszik, akár nem. Ha csak annyit mondasz, hogy de jó pulcsija van annak a csávónak, akkor is.

Persze az tényleg gusztustalan, ha valaki a másikat a háta mögött ócsárolja úton-útfélen, aztán a szemébe meg mosolyog.

Én úgy gondolom ezt az egészet, hogy ha valaki idegesít, irritál stb. akkor két dolgot teszek, vagy megmondom neki, abban a reményben, hogy változik a dolog, vagy meg tudjuk beszélni, talán mindektten tudunk kompromisszumot kötni, vagy hallgatok, mert tudom, hogy teljesen hiábavalóan beszélnék neki, vannak ilyen meberek. De a barátnőmnem mért ne mondhatnám el, hogy nem kedvelem, ilyennek tartom, olyannak tartom? Persze nem kell túlragozni, de elmondani el lehet. A szemébe minek mondanám pl. hogy nem kedvelem? Egy, hogy szerintem tudja, kettő, hogy minek?

2010. jan. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19:36os vagyok Nincs humorérzéked valószínűleg azért nem érted az meg már nem az én bajom (: de amugy azt az első kommentelőnek írtam, poénból de látom más értette (lásd 19:42) :D:D:D:D:D:D
2010. jan. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem mondják, mert félnek a képükbe mondani, félnek amit majd kapnak tőle, vagy esetlegesen a többségtől...

De, én nagyon őszinte vagyok és a pofájukba mondom a bajom, de hidd el ez se jobb.:)

2010. jan. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!