Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért beszélnek ki AZ "emberek...

Miért beszélnek ki AZ "emberek" másokat a hátuk mögött?

Figyelt kérdés
Ismerek pár ilyen szarrágót! De mégse értem hogy ebbe mi a jó..
2010. jan. 5. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beszélnél ki másokat,akkor a saját szánalmas életeddel kellene foglalkoznod...és az undorító
2010. jan. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én főleg akkor teszek ilyet ha nem akarok megbántani vkit,+ ha vmit nem értek vele kapcs és nekem nem mondaná el,de ekkor sem rosszindulatból. Viszont akik rosszindulatúan pletykálgatnak,+kitalálnak dolgokat,elferdítik a valóságot stb,magukba nézhetnének !
2010. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Így kompenzálják a saját önbizalomhiányukat, elkeseredettségüket, és névtelenségüket. Azt hiszik, ha egy másik emberrel szaftos pletykákat osztanak meg, akkor az a másik ember befogadja őket a barátai közé. Emellett azt próbálják kihangsúlyozni ezekkel a sokszor hamis vádakkal, hogy ŐK mennyivel JOBB emberek, közben mind csak undoríó, aljas, kétszínű féreg.
2010. jan. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
16:38! JÓL MEGFOGALMAZTAD! ÉN IS NAGYJÁBÓL ERRE GONDOLTAM.
2010. jan. 6. 16:56
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én is egyetértek az utolsóval. De más miatt is lehet. Egyik osztálytársam pl mindenkivel tök nyájas, hogy megszeressék, aztán mindenkit kibeszél a háta mögött másokkal, és ettől akikkel kibeszéli azokat a másokat azoknak lesz egy olyan érzetük, hogy a lány a legjobb barátnőjük, mert ugye nekik hízeleg, másokat meg kibeszél. Amúgy az az undorító, hogy a tanárokkal is ezt csinálja. Fut utánuk mint egy kis csicska, persze jó jegyei is vannak e miatt, a hátuk mögött meg szidja őket. Gerinctelen talpnyaló az ilyen szerintem
2010. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

És most, hogy 16:38 kielégítette az igényeidet boldog vagy? Amúgy ja szánalmas kis férgek, stb... ugye milyen jó kibeszélni őket? Befogadlak barátnak, mert kihangsúlyozod, hogy te mennyivel JOBB vagy azoknál akik kibeszélnek másokat a hátuk mögött.


(komolyra fordítva a szót, ugye érted mi a probléma?)

2010. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de általánosságban beszélni erről a "jelenségről" nem kibeszélés, csupán elmondtam a véleményemet, mert valaki kérdezett. Ha most pl. a szomszédasszonyról kezdeném terjeszteni a hazugságokat, azzal tényleg baj lenne, legalábbis a saját lelkiismeretem szerint. Na, érted már, mi a problémám? :D Ha nem, akkor vagy azon szerencsések közé tartozhatsz, akik még nem találkoztak ilyen emberrel, vagy magad is ilyen "kedves" tulajdonságokkal rendelkezel. További szép napot!
2010. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
:D:D
2010. jan. 7. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!