Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezhetném vissza a...

Hogyan szerezhetném vissza a régi önmagam?

Figyelt kérdés

Mármint most hogy visszanéztem az első privát beszélgetéseimet itt a gyakorin az emberekkel hihetetlen mennyivel degradálódott a szókincsem és alapvetően a kreativitásom, intelligenciám.

Régebben önálló, jó ötleteim voltak, regényeket írtam, rajzoltam, animáltam, most meg azon kapom magam hogy egy sématömeg lettem aki mások poénjait tudja jókor elsütni és semmi érdekeset nem csinál..



#év #egész #9gag-on
2014. júl. 1. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Ismerkedj az új magaddal és figyelj magadra jobban. Talán elvihetnéd magad vacsorázni és közben megbeszélhetnétek.
2014. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy igent mondana-e...
2014. júl. 1. 22:13
 3/5 Nortonze válasza:
Vagy pedig, keresd meg ujra önmagad.Az mondta buddha, hogy az embernek folyamatosan hámozgatnia kell magát mi9nt egy hagymát.Hámozd le azt ami elmult és minden magadhoz vett dolgot és ujra magadra találsz.
2014. júl. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem szívesen lennék hagyma, mert annak nincsen magja - a sok héj lehántása után nem marad semmi.


Szerintem olyasmiket kellene olvasnod, ami lelkileg nagyon felkavar, mert az érzelmi katarzisok nem csak a lelket, hanem a szellemet is megmozgatják.


Vagy tegyél fel magadnak kérdéseket, és próbálj meg ezekre úgy válaszolni, pl., mint egy gyerek, egy tudós, egy bankár, egy filozófus, egy remete, egy világutazó stb.


Valahogy a motivációt kellene visszaszerezned, ami arra ösztönöz, hogy ismét kíváncsi legyél magadra és a világra, így újra elkezdj keresni magadban, és a világban ismeretlen dolgokat. Tanuld meg jobban tudd élvezni a saját lényed, amik új energiákat szabadíthatnak fel.


(Írogatom itt az ’okosságokat’, közben mindez rám is rám férne.)

2014. júl. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jav: - tudd (Tanuld meg jobban élvezni a saját lényed, amik új energiákat szabadíthatnak fel.)
2014. júl. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!