Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék újra a régi...

Hogyan lehetnék újra a régi önmagam?

Figyelt kérdés

Nagyon vidám, boldog fiatal voltam. Pedig a szüleim elég brutálak voltak, apu már 17 éve meghalt. Anyu azóta sem változott. Most 38 éves vagyok, van egy gyönyörű, okos lányom, aki egyetemista, és van egy férjem, akivel nagyon jó a kapcsolatom. Minden happy, kivéve azt, hogy én nem vagyok boldog mindezek ellenére sem. Nem vagyunk gazdagok, de nagyon szegények sem, azért élünk. Nekem van 40 kg súlyfeleslegem, és próbáltam eddig is leadni, de sajnos mindig visszajön.

Nincs kedvem semmihez, untat minden.

Mit tehetnék, hogy kijöjjek ebből a helyzetből?


2011. jan. 3. 14:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz. A cél adott, ő segíteni fog tudni irányt mutatni. Előtted még az élet, és te is tudod, hogy nem mindegy azt hogyan éled meg. Sok sikert.
2011. jan. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!