Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan ember akarok lenni aki...

Olyan ember akarok lenni aki magabiztos de ugyanakkor nem bunkó és primitív, nagyon kevés ilyen ember van aki fiatal is, Miért?

Figyelt kérdés
nem vagyok bunkó se primitív de viszont határozott sem, ezen szeretnék javítani , lehet valahogy?
2010. febr. 4. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Önmagad elfogadásával és egészséges szeretetével kell kezdeni. Ha olvasol erről könyveket, hogy miképp lehet, az sokat segít.

A magabiztosság és a határozottság az önbizalomból és az egészséges (igenis leírom kétszer, mert igenis szeretni kell magunkat, csak mértékkel, hogy ne csapjon át egoizmusba) önszeretetből fakad.

Ha ez megvan, akkor mindenféle helyzetek sokaságát a leghétköznapibbaktól (bevásárolni, bulizni,dolgozni) a legextrémebbekig (bunjee-jumping, KÜLÖNBÖZŐ hobbik stb.) meg kell élni, és aztán már jön magától.


Mivel ez egy hosszú folyamat, mire mindezeket megéled, nem csoda, hogy nem sok fiatal renelkezik higgadt, határozott önbizalommal. Nem is kell elsietni, de el sem szabad felejteni, hogy dolgozz rajta. :)

2010. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak nézőpont kérdése, én azért vagyok bunkó mert nem érdekelnek a reakciók, unalmasak. Nem tudok válaszolni neked.
2010. febr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a jellmedtől függ. ha alapból nem vagy bunkó, akkor nem kell más csak magabiztosság és önbizalom. A magabiztos rác úgy lép be egy buliba: 'Hidegen hagy mit gondolsz rólam, szórakozni jöttem!' Egyszerűen csak mindent vegyél egy kicsit félvállról, legyél kicsit lazább. A lényeg: nem, ne légy bunkó. de ne légy túl udvarias sem. A kettő között kell libeged, találd meg az egyensúlyt.
2010. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenki az lenne, ahányfélét mondanak rá, akkor legalábbis sárkányok lennénk.
2010. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább bunko vagyok de határott. És könnyeben el éred amit akarsz. Persze nem kell mindenkivel bunko legyél csak aki ugy áll hozzád is.
2010. febr. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
12:54 régen én velem sokan bántak bunkóan , épp ezért akartam én más lenni ,de mostmár látom hogy inkább előny az ha bunkó vagyok de határozott minthogy mindenkit tisztelek de egy bal**sz
2010. febr. 6. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!