Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Pszichológushoz kellene...

Pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy az iskolában teljesen rám tör a szorongás. Már a buszon leizzadok, ha nincs is dolgozat, akkor is érzem, hogy hevesen ver a szívem és izzadok. Valamint állandóan elvörösödök. Ha csak kérdez valamit az egyik tanár, már érzem is, hogy elönt a forróság, nemhogy előaást tartsak. Angolon a legrosszabb. Ha csak annyit kérdeznek, hogy milyen az idő, máris elvörösödök. Lehet ezt valahogy kezelni?



köszönöm


2014. júl. 4. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kerüld el nagy ívben a sulit! ;)
2014. júl. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Tüneteid leírtad, csak a miérteket nem. Így nem lehet semmit sem tanácsolni, vagy mondani.
2014. júl. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
éppen ez az, hogy fogalmam sincs, hogy miért. ezt jó volna kideríteni
2014. júl. 4. 21:41
 4/12 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb megoldás ha időt szánsz erre a problémára és elkezdesz gondolkozni rajta.
2014. júl. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha rájövök mit kellene csinánom? lehet, hogy ez egy régi dolog miatt alakult ki, amin már nem tudok változtatni...
2014. júl. 4. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
A múltadon nem tudsz változtatni, de a jövődön igen. Ha pedig rájössz a megoldásra, akkor már csak véghez kell vinned és kész.
2014. júl. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam régen (minden részletezés nélkül), egész egyszerűen kinőttem úgy 19 éves koromra. Addig végig szenvedtem sok-sok évet. Egy biztos, az elismerés segít ezen. Csinálj valami olyat, de tisztességesen és rendes, amit szeretsz és abban sikeres leszel, ekkor pedig a környezeted el fog ismerni téged. Ez segíteni fog a problémádon, én mást nem igazán tudok, talán a pszichomókus tud segíteni.
2014. júl. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeket. Szerintem én megkeresek egy pszichológust, uyganis évek óta tartó állapot ez. Van ami javul, van ami rosszabbodik. Az a baj, hogy az életem más területén is gondok vannak, a probléma forrása pedig még egészen kisgyermekkoromban keresendő.
2014. júl. 4. 22:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Logoterapeutát javaslok, azt keress fel.

Addig is olvasd el Frankl: mégis mondj igent az életre

2014. júl. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. júl. 5. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!