Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pszichológushoz kéne fordúlnom?

Pszichológushoz kéne fordúlnom?

Figyelt kérdés

Hogy legyen több önbizalmam?Esetleg szakemberhez kéne fordúlnom?


Kiskoromban elég félénk voltam, nem mertem magam senki ellen megvédeni, ezért beirattak sportolni, nagyon jól éreztem magam ráadásul a barátom is odajárt.Aztán ért egy nagy csalódás evvel a sportal kapcsolatban,de nem baj tovább folytattam.Nagyon jól ment, sok kitüntetést kaptam, mindig első helyezet voltam ráadásul legjobb barátom is lett, egy férreértés kapcsán nagy veszekedés lett és onnantól kedzve megutált a barátom.Utána már senki nem szólt hozzám pedig a többieknek ehhez nem volt semmi közük ...Direkt úgy beszéltek ki, hogy halljam ,csúfolni, direkt röhögtek, hogy azt higyjem valami ciki történt velem,táborokban rám szálltak(nem bántottak fizikailag csak a lelkembe tiportak) szóval rám szálltak.Sajnos nem szólhattam mert egyből kivágtak volna az egyesületből ráadásul apum meg sport megszállott szóval abba se hagyhattam.Utáltam oda járni. Innen kezdődött ez a beteges önbizalom hiányom.De ennek teljesen ellenkezője volt a suliban.Sok barát, jól éreztem magam..szóval minden jó volt,mintha kicsit ott vezettem volna le ezeket a feszültségeket..Aztán szerencsére egy olyan dolog történt, ami miatt új helyre kellett mennem...Ahol most vagyok, már 1. héten egy sporttársam elkezdett beszélgetni velem, megint remekeltem megdícsértek és ez jól esett,de senkivel nem beszélek, ez nem is lenne olyan nagy baj, de vannak olyan helyzetek amikor kéne beszélnem de akkor is alig jön ki valami a számból,de ez csak edzésen van máshol meg én vagyok a legbeszédesebb.Mindenki mindenkivel beszél én meg csak ülök teljesen elkülönűlve .Egyszer elkezdtem beszélgetni több emberrel is, kezdeményeztem, de aztán utána már nem szóltak hozzám.Nem megyek el velük táborokba, semmilyen külön eseményre..mit tegyek?


16/L



2013. máj. 24. 00:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Ehhez nem kell szakemberhez fordulnod, nincs semmi olyan, amit magad nem tudnál megoldani. Írásod alapján szereted ha leszólítanak, beszélgetnek veled, társasági lény vagy. Meg kell próbálnod kezdeményezni a beszélgetéseket.
2013. máj. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!