Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichológushoz kellene...

Pszichológushoz kellene fordulnom, vagy abbahagyom idővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éves vagyok,és nincsenek barátaim. Magányos vagyok. Mostanában rászoktam arra,hogy elképzelem milyen lenne népszerűnek lenni,barátokkal stb. De elég részletesen,nevekkel,eseményekkel,helyekkel,minden.Sokszor mint ha egy párhuzamos világ futna...ha olvasok,látok,hallok egy élethelyzetről , történetről,beleképzelem magam,és tovább gondolom...ha sétálok az utcán mindig azon gondolkozok ,ha most lennének mellettem barátok.mit mondanának stb...tehát folyamatosan egy elképzelt életben élek...a párbeszédeket szóról szóra végiggondolom,ha egyedül vagyok,akár hangosan is. de közben semmi különleges dolog nincs bennük..

ezen kívül néha olyan ötleteim vannak,amitől rosszul leszek..pl. imádom a Kutyámat,de másodpercekre eszembe jut ,milyen lenne megölni...de egyből undorodok a gondolattól, és tényleg ős az legjobb,és egyben egyetlen barátom..


2014. máj. 1. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kamaszkori dolognak tűnik, de ez nem azt jelenti, hogy majd csak elmúlik és nem kell a pszichológus. Sokat tud ugyanis segíteni, és ha esetleg tényleg kinőnél ebből, akkor is könnyebb,gyorsabb megoldás ha segítséghez fordulsz. Én nagyon ajánlom! :)

2014. máj. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ezt szülő nélkül is eltudnám rendezni?
2014. máj. 2. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!