Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ti hogy kezelnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti hogy kezelnétek ezt? Jogosan érzem magam megbántva?

Figyelt kérdés
2éve vagyunk együtt a barátommal, de csak most a napokban kezdett el piszkálni azzal, hogy reméli még fog nőni a mellem mert az neki a nagyobb méret jobban bejönne... Én alapból elég önbizalomhiányos vagyok, de mióta mondta már öltözni sem merek előtte és azóta nemis vagyok megelégedve vele... (pedig előtte ideálisnak tartottam) 80B melltartót hordok, olyan pont tenyérnyiek. Csajok ti hogy kezelnétek ezt a dolgot?
2013. jún. 9. 13:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, éppenséggel pasas vagyok, de hátha tudok okosat mondani én is :) Szerintem próbáld a dolgot megfordítani, és kérdezz rá, hogy a bicepszed remélem fog nőni, mert ez így elég satnya. Ha keményebb akarsz lenni, biztos találsz még rajta valamit, ami nőhetne még :D Ha megtapasztalja, milyen a másik oldalon állni, tán magába szál, és a továbbiakban befogja a pici száját :) 26/F
2013. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nekem 75B-s a cicim.. a barátom szokta mondani ha szóbahozom hogy engem zavar, szerintem kicsi, hogy szerinte még nőni fog (19 vagyok). de mindig hozzá teszi, hogy neki így vagyok tökéletes és oda van a cicimért.

szóval.. ha nekem ilyet mondana a barátom, mint neked, tuti én is elgondolkodnék. de annyira nem tragikus. próbáld vele megbeszélni az egészet..

2013. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
2 év óta most jutott eszébe ilyennel piszkálni?!Ahogyan az elsô válaszoló is írta,kérdezz te is vissza....majd meglátod mit reagál.Ha 80Bs melltartót hordasz,akkor nem kicsi a melled,nyugodj meg.Ideális méret.
2013. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele,hogy rosszul esett neked.Ha normális akkor máskor jobban odafigyel ezekre és még bocsánatot is kér.
2013. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb mondd neki ezt: "Remélem még fog nőni a f*szod, mert a nagyobb méret joban bejönne."

Siker garantálva.

2013. jún. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki, ez a visszavágás dolog tetszik. :)
2013. jún. 9. 13:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha visszívágsz neki, akkor légyszi írd már le a reakcióját:) kíváncsi vagyok rá nagyon
2013. jún. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Rendben, privátba elküldöm majd! :))
2013. jún. 9. 14:01
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldöd majd, légyszi? Én is nagyon kíváncsi vagyok. :D:)
2013. jún. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igenigen :))
2013. jún. 9. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!