Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy kezelnétek?

Figyelt kérdés

Van egy új kollégám, aki egy nálam jóval idősebb férfi. Iszonyú jófejnek tartom, vele vagyok leginkább egy hullámhosszon a munkahelyen. Viszont nem tudom eldönteni, hogy kéne helyesen kezelnem a vicceit.

Borzasztóan perverz pasas, minden második mondata szexszel kapcsolatos. És persze próbál minden nőt meghódítani. Nekem is mindig löki a hülyeséget, ezeken max nevetni tudok, néha kicsit vissza szólok, de egyikünk sem veszi komolyan az ilyen szócsatákat. Néha viszont ha olyanja van, a kéjelgés mellett kicsit hozzám ér, megsimogatja a kezem vagy a derekam, mögém áll és átkarol, mintha "akarna valamit". Ilyenkor mindig mondom, hogy ne csinálja, de nem szoktam erélyesen raszólni, mert csak vicc az egész. De ezzel mégsem tudok dűlőre jutni, ugyan is van párom (ismerik is egymást), és nem tudom ennyi belefér-e.?

Úgy gondolom, amíg számomra csak ártalmatlan vicc az egész, addig nem gáz.. Néha viszont kicsit erkölcstelennek érzem magam, hiába szexuálisan és érzelmileg jelentéktelen az egész.

Ti mit gondoltok és hogy kezelnétek?


2014. máj. 26. 07:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hiába vicc az egész, ha nem tetszik, szólj rá erélyesen, mert csak abból fog érteni. Fordított esetben, ha a pároddal viccelődne így egy nő, hogy mindig hozzáér és átölelni, még ha csak viccből is, neked se tetszene, kiakadnál.
2014. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is munkatársnőt akarok, akivel viccből néha csinálhatok ezt azt.
2014. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Páromnak van olyan "fogadott nővére", akivel termeszetes hogy ölelgetik egymást es hasonlók. Ezért is érzem azt, hogy ha az ártalmatlan és belefér, akkor ez is.
2014. máj. 26. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha belefér akkor meg mért panaszkodsz? Ellentmondásokba keveredsz. Most belefér vagy erkölcstelen? Dönts és aszerint cselekedj!
2014. máj. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
épp ez a bajom, néha így-néha úgy érzem..
2014. máj. 26. 13:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!