Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nekem sosem lesz családom?...

Nekem sosem lesz családom? Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Egyre többen riogatnak vele, hogy maholnap 25 évesen egyedül fogok maradni, mert nem tudok megállapodni. Kezdek már én is aggódni magam miatt :S Még sosem volt pasim, randiztam kettővel, de nem fogott meg bennük úgy semmi, sőt menekülési kényszert éreztem... a szüleim eléggé kétségbeesettek hogy nem látnak velem senkit. Mindig kérdezik hogy mikor hozok már haza egy fiút, meg hogy nem kellene válogatnom, megalkudni tudni kell stb...

Amit nem tud senki, hogy biszex vagyok... legalábbis így "diagnosztizáltam" magam, mert már voltam két lányba is szerelmes, de nem lett belőle semmi. Tetszettek már fiúk is, tipikusan azok az "úgysem kaphatod meg" típusúak, szóval ezért lehetek bi. Viszont valahogy úgy érzem nem lennék boldog egy sráccal... nem tudom miért. Tudom hogy meg kell próbálnom, hiszen amíg nem jártam egyik nemmel sem, nem tudhatom hogy kinél lennék boldog. Csak ott van az a KELL szócska, nem tudom hogy jöjjek össze egy sráccal úgy hogy azért fogok imádkozni hogy ne legyen teher az hogy járnom kell vele... Azért szeretnék pasikkal kezdeni hogy a környezetem semmiképp ne vessen ki mert tuti nem fogadnának el. Csak már a szomszédok is összesúgnak a hátam mögött annak ellenére hogy egy nagyvárosban ennek nem kellene jellemzőnek lennie.


De családot szeretnék majd, viszont így lassan 25 évesen már ufónak érzem magam hogy nem jártam senkivel. Van még időm kitapasztalni hogy kivel lennék boldog? Van még időm megtalálni azt akivel családot alapíthatok? Szeretnék gyerekeket, de úgy érzem hogy elkéstem már a kísérletezgetéssel, a randizgatásokhoz, mert hogy nekem már az igazit kell megtalálnom akivel komoly kapcsolatot kell kialakítanom. Vigasztaljatok meg hogy lassan 25 évesen még nem rontottam el az életemet :( Nem tehetek róla hogy érdekelnek a lányok is...

Mit tegyek?


2014. júl. 11. 19:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Bármily furcsa is, érzésem szerint még nem jutottál el a személyiségfejlődésben a 25 évesre jellemző szintig és megmaradtál a 12-16 éves kamaszos rajongásnál.
2014. júl. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem ne törődj mások véleményével.


1) Vannak társkeresők, ahol én leveleztem több rendes sráccal is, esetleg próbáld meg.

2) Gondolom azonos neműhöz vonzódóknak is van ilyen oldal.

és/vagy

3) Legyen valami hobbid olyan helyen, ahol sok ember megfordul, hogy ne csak a weboldalakon ismerked.

2014. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem veszítettél semmit! Van egy ötletem, vannak házasság közvetítő irodák, ahol részletesen elmondják az illető kicsoda, mivel foglalkozik, mi érdekli, mi a hobbija, milyen elképzelése van a másik nemről, fényképet is mutatnak. Valamelyik nap volt egy riport, a rádióban. Kb 5 embert mutatnak be.

Rákerestem:


[link]

rákerstem

2014. júl. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
szerencsére a nőknek gyorsabban telika biológiai idejük :) én pasiként még ráérek. 40-50 évesen is fogok tudni gyermeket nemzeni.
2014. júl. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Miért ragadtam volna meg a kamaszos rajongásnál? Komoly, valódi kapcsolatot le tudnék fektetni, csak éppen azt férfival képzelem el. Legalábbis mikor utoljára randiztam eggyel, a világból ki tudtam volna szaladni amikor szerelmet vallott a randi végén, úgy éreztem hogy megfulladok.

Megpróbáltam társkeresőzni, de elég fura alakok vannak felregisztrálva :S Meghozni szeretném a kedvem a férfiakhoz, nem elvenni.

Köszönöm a házasságközvetítős linket, nagyon érdekes, nem is gondoltam volna hogy létezik ilyesmi :) Majd elolvasom :)

2014. júl. 11. 19:50
 6/13 A kérdező kommentje:

"Komoly, valódi kapcsolatot le tudnék fektetni, csak éppen azt férfival képzelem el. "

Javítanék: csak éppen azt NEM férfival képzelem el. Bocsi, elírás. Eddig mindig csak lányokkal fantáziáltam hosszabb távú kapcsolatot.

2014. júl. 11. 19:51
 7/13 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha azt nézzük, hogy a házasságok 70%-a válással végződik és a maradék 30% nagy része is csak muszájból (pl gyerek miatt) marad egyben, akkor azt mondom, az ilyesmit jobb nem elhamarkodni. Az is eléggé látszik, hogy inkább a lányok vonzanak mint a fiúk, amivel nincsen semmi baj és senkinek semmi köze hozzá. A te életed, a te boldogságod. Próbálj ismerkedni. Ennyi. Ennél többet itt nem igazán tud mondani neked senki.

Leszbikusnak (vagy biszexnek) lenni Magyarországon (főleg konzervatívabb szülőkkel) nem egy könnyű dolog, ezt sajnálom. Drukkolok neked! Minden jót!

2014. júl. 12. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha ilyen hezitáló vagy, hogy férfi, vagy nő akkor először tisztázd le magadban, hogy akkor mit is szeretnél, mi az ami vonz és mi az ami taszít. Én kifutnék a világból, ha nő közelítene hozzám , te meg a fiúk mellett érzed azt, hogy megfulladsz. Akkor mit is akarsz? Már nem kell a szüleidnek bevallani, hogy melyik nemhez vonzódsz, ha nem akarod, mert gondolom nem tudják. Az, hogy családot is akarsz, meg problémázol a pasi közeledésén, akkor most mi is van?


Ez a klassz hölgybarát kávézó Budapest nem hivatalos leszbikus klubja, de az urakat is szeretettel várják. Bármire is szomjazol, itt biztos megtalálod. Térj be, lazulj el, ismerkedj, és találj valakit, akivel továbbléphetsz. Az Eklektikában gyakran vannak zenei programok, a honlapon lehet tájékozódni, mikor milyen élőzenés produkció várható.


Cím: 1065 Budapest, Nagymező utca 30.


[link]

2014. júl. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
ha valóban lezbi vagy, akkor nem igen lesz családod, hacsak!!! itt is meg nem engedik, hogy a melegek és lezbik házasságát, és örökbe fogadsz egy gyereket.
2014. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Olvasd el Ritter Andrea: Melegek c. könyvét először.
2014. júl. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!