Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek ha a családom...

IZA30 kérdése:

Mit tegyek ha a családom kitagad a gyerekeimmel együtt, mert elváltam és nem tetszik nekik az ujj párom? Tehát inkább a volt férjem, mint a gyerekük és az unokáik.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 25. 11:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért még mindig a szüleid tartanak el?
2014. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna elvalni.
2014. ápr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem én egy külön házban, söt külön városban lakom, a gyerekeimmel és az élettársammal.
2014. ápr. 25. 11:18
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Kicsit bővebben! Mit takar az, hogy kidagad a családod? Velük élsz? Függsz tőlük? Ujj párod van? Nem inkább új? Miért váltál el?
2014. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha odáig mennek, hogy kitagadnak, akkor szerintem nem tehetsz sokat. Éled a magad életét, nélkülük. A felszínen ennyi, lélekben gondolom nagyon durva, abba nem megyek bele, értelme sem lenne, Neked kell feldolgoznod. Ha nem tettél semmi rosszat (legalábbis nem nagyot, gondolom, a családod sem csupa szent és tökéletesség), akkor legalább a lelkiismereted rendben lehet, persze attól még tud fájni :(
2014. ápr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Hát, ha valakinek ujj párja van, az szerintem beteges. Felnőttkorban legalábbis biztos. Vagy ezek vagytok ti? [link]


Jaa, hogy az ÚJ párodra gondoltál?

Ha nem függsz a családodtól, akkor nem mindegy? Ennyire korlátoltak. Kész.

2014. ápr. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%
Elfogadod a döntést más nem tudsz csinálni. Én anyám is kiakadna, ha a férjem mellől lelépnék aztán összeállnék valami afrikaival vagy hasonlóval.
2014. ápr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Innentől nem foglalkozol a családoddal. Ha fáj is a dolog, a te életedet ne rendeld már alá még a család elvárásainak sem.
2014. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Több mint 10 évet éltem a volt férjemmel. Ha nem testileg lelkileg bántott. A gyerekeim előtt. Szerintetek Vele kelet volna maradnom? Az mostani párommal van bajuk, de senki nem fejti ki ,hogy pontosan mi. De viszont a volt férjemmel jól elvannak még mindig. És nem tagadják le ,hogy mi nem kellünk inkább a volt férjem.
2014. ápr. 25. 11:30
 10/15 anonim ***** válasza:

A családod tudja, hogy a férjed bántalmazott, és ennek ellenére inkább vele tartják a kapcsolatot? Miért?

Ilyen nagy a barátság? Vagy valami anyagi oka van, pl. közös vállalkozás?


Nagyon rosszul esne a helyzet, de javítani nem tudsz rajta. Próbáld meg kizárni őket egy kicsit az életedből, és boldog lenni az új pároddal. Talán ha látják, hogy ez működik, és a párod nem rossz ember, akkor idővel megenyhülnek.

2014. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!