Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nem tudok boldog lenni?

Miert nem tudok boldog lenni?

Figyelt kérdés
Tenyleg ott tartok, hogy nem tudom, mit csinaljak az eletemmel. Allandoan onbizalomhiannyal kuszkodok, kissebbrendusegi komplexusom van, folyton ugy erzem, hogy mindenki jobb nalam. Zenesz vagyok, de ugy erzem mindig, mikor hallok valaki mast jatszani, hogy jobb nalam. Folyamatosan ugy erzem, hogy le vagyok maradva mindennel masokhoz kepest, s mikor arra gondolok, hogy behozom, ugy erzem, nincs ertelme, hiszen mar tul idos vagyok, most kezdjek el ezzel foglalkozni? Ugy erzem elveszitek minden mast, ha most elkezdem bepotolni a lemaradasaimat. Raadasul ugy erzem, mindenkit eluzok magam mellol, most szakitott velem a baratnom is, ugy erzem azert, mert kibirhatatlan vagyok. Senkivel sem tudok megegyezni, mindenkivel ellenkezem. 25 eves vagyok, nincs munlam sem, anyam penzen elek es nincsenek barataim sem. Probaltam megvaltozni, voltam pszichologusnal, megertettem a lenyeget a dolgoknak, hogy hogyan kene eljek, hogy a jelenben eljek, de mindig elegedetlen vagyok. Ugy erzem, ilyen vagyok es nem tudok megvaltozni, viszont igy nem tudok boldog lenni. Mit tegyek?
2014. júl. 18. 09:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hagyd abba az önsajnálkozást mert azzal nem mész semmire

Menj el bulizni, csajozz be, szerezz munkát, gyűjtsél pénzt!;)

2014. júl. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbálj ki valami hallucinogént. Menj el egy sámánhoz.
2014. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek lehet mindez a tulzottan sok maszturbalastol?
2014. júl. 18. 19:35
 4/14 Jantsek László válasza:
Az a sok mennyi? Igen lehet mert egy idő után megszokottá válik és unalmassá . Egy kis önfegyelem önmegtartóztatás . Sport segít rajtad. Nem kell sok minden hozzá pl: a futásba vagy a szabadtéri kondiparkok
2014. júl. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az a sok olyan 5/6 naponta. De nem minden nap csinaltam, volt olyan nap, hogy 2/3 vagy csak 1. Mostanaban kezdett sok lenni. Meg azt sem mondom, hogy nem hagytam ki napokat, de nagyjabol mar 15 eve csinalom, es sokszor ugy vettem, mint az egyetlen boldogsagomat. Volt hogy kihagytam 1 hetet kettot, mikor taborba mentem, de az sztem jelentektelen. S mivel nagyon sokaig nem volt baratnom, raszoktam nagyon. Most igyekszem nem csinalni egyaltalan.
2014. júl. 19. 08:54
 6/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

Ekkora hülyeséget :D Nekem is vannak önértékelési gondjaim, de legalább tudom hogy ez azért van, mert lusta dög vagyok és nem teszek meg mindent a boldogságomért.

Nem a maszturbálástól érzed magad egy rakat szarnak, hanem azért mert nem csinálsz semmit. Tényleg hagyd abba az önsajnálatot és állj neki valaminek, állíts fel egy célt, valósítsd meg, és örülj a sikernek.

Ne azért sírj mert nincs semmid, mert ha így folytatod nem is lesz soha. Barátnőd, és barátaid is csak akkor lesznek ha összeszeded magad, teljesítesz, és lesz önbizalmad. Ne várd hogy valaki majd kihúz a szarból.

2014. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
előző vagyok, még annyit fűznék hozzá, hogy a maszturbálással nincs semmi gond, de szerintem ez k*rv* sok. Mennyi időt veszel el ezzel az igazán értékes, fontos pillanatokból. Ne legyél hülye, még fiatal vagy, sosincs késő értelmet keresni az életnek. Mondom én, 22 éves lányként :)
2014. júl. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, állandó önbizalomhiányyal küszködök,

kisebbségi komplexusom van, mindenki jobb nálam, jobb nálam, le vagyok maradva, nincs értelme, túl idős vagyok, elveszitek minden mást, elüzők mindenkit magam mellől, kibirhatatlan vagyok, mindenkivel ellenkezem, nincs munkám, elégedetlen vagyok, nem tudok változni, nem tudok boldog lenni.

----------------------

Ezeket a negatív jelzőket cseréld ki pozítiv jelzőkre

mindaddig amig ezeket gondolod magadról a változás alig lesz...

2014. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!