Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan kapjam össze magamat?...

Hogyan kapjam össze magamat? Kézbe akarom venni az irányítást az életem felett, és boldog lenni.

Figyelt kérdés
Elég rég óta vannak gondjaim az evéssel, vagy túl sokat eszem, vagy szinte alig. Le szeretnék adni 10-15kilót, hogy ne legyek duci, hogy szeretni tudjam magam. Van, amikor rám jön, hogy igen, most menni fog, rendesen és egészségesen eszem pár napig, van hogy lemegyek futni vagy görkorizni. Sokszor vagyok eléggé rosszul, hányingerem van, fáj a hasam. Barátaim nincsenek már szinte egyáltalán, egyedül érzem magam és magányos vagyok. Exem már majdnem fél éve nem része az életemnek, túltettem magam rajta, nem is hiányzik már, de maga a kapcsolat igen, és mindaz ami egy kapcsolathoz tartozik. Az elmúlt időben rengeteget sírtam emiatt, nagyon magam alatt voltam, a ma délelőttöt is végig bőgtem. Tudom, hogy ez nem megoldás, de emiatt is egyre rosszabbul érzem magam, fogalmam sincsen mit tehetnék.16/L
2014. jún. 18. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Meg kell ragadnod az olyan alkalmakat, mint amikor rád jön, hogy most lemész futni, görkorcsolyázni, csinálni valamit. Próbáld meghozni a kedvedet hozzá valami vidámabb zenével esetleg, ha szeretnéd.


Teljesen normális ha hiányzik egy kapcsolat, szurkolok, hogy inkább előbb mint utóbb találj valakit, vagy valaki találjon meg téged. :)


Ne zavarjon, ha valami miatt sírsz, az egy jó szelep az érzelmek kiengedésére. Ha úgy érzed sírnod kell, akkor sírj. Szerintem megfogsz erősíteni abban, hogy utána valamivel jobb. :)

2014. jún. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!