Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak, hogy ne zavarja...

Mit csináljak, hogy ne zavarjanak a metroszexuálisok?

Figyelt kérdés
Nagyon kiábrándító számomra egy olyan férfi aki szõrteleníti a karjait, lábait és a szemöldökét is szedeti. Rendesen szomorú leszek miatta és ez órákon át tart, amíg valami nem tereli el a gondolataimat róla. Látok egy pasit pl. a városban és meglátom, hogy szõrtelen karja van egybõl rossz kedvem lesz és hiába nem is tetszik a srác akkor is zavar. Még ha bejönne akkor még érthetõ is lenne, mert azt gondolnám kár érte de így nagyon gáz. Akármilyen korosztályban van, zavar. Ha 18 éves, ha 38 akkor is.
2014. júl. 19. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem mesz ki a lakasbol jo eselyed van, hogy ne lass egyet sem az utcan es ezaltal nem leszel szomoru.
2014. júl. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kivitelezhetõ.
2014. júl. 19. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Mit csináljak, hogy ne zavarjanak a metroszexuálisok?


Nagyon kiábrándító számomra egy olyan férfi aki szõrteleníti a karjait, lábait és a szemöldökét is szedeti.


Sajnos, most a nők az ilyen férfiakat szeretik. Mert ezt látják a tv-kben. Meztelen izmos férfi, nulla szőrrel. A média diktál.

2014. aug. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem akkor se jönnek be pedig pár éve napi 12 órát tévéztem, mostanában meg egésznap csak netezek amikor tudok. Szerencsére jön az õsz és nem kell látnom a szõrtelen karokat és lábakat. :)
2014. aug. 26. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!