Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 14 évesen szerintetek mi...

14 évesen szerintetek mi számít qrvasnak? 14/l

Figyelt kérdés
2014. júl. 22. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a feneked kilóg a szoknyából, ha erősen vagy sminkelve, ha közönségesen viselkedsz.
2014. júl. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha pénzért árulod a tested.
2014. júl. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha kézen fogva sétálsz egy barátnőddel pl. suliban, hogy mindenki rátok figyeljen.
2014. júl. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha lepitypantasz egy 50 éves prolit pénzért a parkolóban - vagy bárhol máshol.
2014. júl. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

sok mindent lehetne erre mondani és néhány gondolatot meg is osztok.

először is,nem hiszem el hogy csak én tartom gyomorforgatóan riasztónak hogy az emberek többsége képes szexualizálni egy 14 éves kislányt és kijelenteni hogy kr+ás

másodszor,a kr+ásság fogalma sokrétű lett és mindegy mit csinálsz valaki rád fogja húzni a szót,mivel az egyik válaszból (és tapasztalatból)kifolyólag nem foghatod meg a legjobb barátnőd kezét anélkül hogy valaki ne találja a tetted figyelemhajhásznak

harmadszor,ez a dolog annyira bonyolult lett hogy szerintem meg sem éri erőfeszítést,ha nyakigláb öltözöl azt üvöltik álszent kr+a ha kicsit jobban látszik a melled azt hogy rossz rbnac sőőőt azt is megéltem hogy egyik barátnőmet lekr+ázták mert feketére festette a haját.

csak viseld ami tetszik és jól érzed magad benne,ne törődj másokkal.

figyu ha egy felnőtt személy próbál "megtéríteni" csak használd az első pontban említett dolgot,egy 30 éves felnőtt nem nézhet szexuális szemmel egy gyerekre,ez beteges.

senki sem vált prostituálttá mert látszott a lába vagy a melltartója

2014. aug. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!