Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magamat jól érezni,...

Nem tudom magamat jól érezni, ezen valaki segítene?

Figyelt kérdés
nem tudok szeretni, se szomorú lenni, és már nem is tudok boldog se lenni! de ráadásul még álmatlanság is gyötör, de még nem tudom, hogy miért van ez, de jó lenne, hogy ha ezen valaki tudna segíteni, mert nem tudom pontosan mi a bajom, hogy miért van ez az egész. és ezért kérek itt valami tippet, hogy mi bajom van, és mivel tudnám ezt kezelni?
2014. júl. 23. 22:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ebből aztán ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy mi bajod van. Lehet így születtél és az is lehet, hogy kiskorodban megerőszakoltak. Az sem kizárt, hogy a családi környezeted tett ilyenné. Előbb az okot kell meg keresni és azután kezelni a problémát!!!!!!!!!!!!
2014. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Valóban az okot, vagy okokat meg kell keresni, meg kell őket érteni és utána lehet orvosolni a problémát. Az viszont biztos, hogy nem feltétlenül egyértelmű az, nem mindig könnyű megtalálni.
2014. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!