Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elítélendő, ha 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elítélendő, ha 23 évesen még nem gondolkozok komolyabb kapcsolatban, inkább csak jól szeretném érezni magamat, szórakozni, legalább abban az időben, amikor ráérek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék senkitől sem függeni, gondot a nyakamba venni.
2013. dec. 13. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idősen ugyanígy vagyok ezzel. A különbség annyi, hogy engem krvára nem érdekel, hogy ki szerint elítélendő.
2013. dec. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt csinalsz, ami jol esik, csak ne b assz at senkit.
2013. dec. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jelenlegi társadalmi normáink szerint sráctól elfogadott, csajtól nem. A könnyeden ismerkedő csajt könnyű nőnek bélyegzik.
2013. dec. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, sőt! Sokkal szimpatikusabb ez a hozzáállás, mint a görcsösen mindenáron párkapcsolatot keresés.

A párom előttem konkrétan 6 évig volt egyedül. Gyakorlatilag a 20-as éveinek az első felét barátnő nélkül töltötte, a maximum kapcsolata szexkapcsolat volt.

Nekem ez kimondottan imponál, több okból is.

Egyrészt biztos lehetek benne, hogy velem nem csak azért van, hogy legyen valakije, hanem mert kimondottan én kellek neki.

Másrészt így elég sok szexpartnere volt, és ez a teljesítményén is meglátszik.

Harmadrészt mert az élet más területén is megvan az önbizalma, ami pedig vonzó :)

2013. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem elítélendő. Amíg nem bántasz meg másokat, azt csinálsz, amit akarsz :)
2013. dec. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem érdekel más véleménye!
2013. dec. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem versz át másokat, addig teljesen rendben van.
2013. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Engem b*szott már át szintén 23 éves srác azt hazudva, hogy ő is komolyat akar pedig a háta közepére sem kívánta úgyhogy elítélem!

Ezen "kiélem magam" hozzáállás miatt van sok pasi 30 felett egyedül. Addig elszórakozgat aztán mikor elege lesz belőle kétségbeesetten és lázasan elkezd komolyat keresgélni. Csakhogy abban a korban már sokkal nehezebben talál mert a korabeli nők többsége már foglalt úgyhogy sokan egyedül maradnak.

2013. dec. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem elítélendő, csak aztán vigyázz...


Elkezded úgymond kiélni magad, aztán mire észbe kapsz 30 éves vagy és nem fogsz kelleni senkinek, mert a korosztályodban sokan már házasok lesznek, családot alapítanak. És már majdnem csak azok maradnak, akik csak át akarnak verni.


Van ismerősöm aki így járt. Most károg, hogy vénlány marad, mert 28 éves, és nincs senkije, minden jó pasi aki szerinte jó pasi foglalt, pedig ő 30 évesen már gyereket akart, meg házasodni meg stb..


legutóbb azt mesélte, hogy összefeküdt egy nős pasival, hátha elhagyja érte a feleségét. (ne tette). azóta nem is beszéltem vele mert undorító, gerinctelen az ilyen....nem most kellene majd 30 évesen sírnia, hanem hamarabb meggondolni milyen életet él.

2013. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!